Ares Kullanımı..

bymumi10

Üye
16 Eyl 2006
186
3
Rize
Ares Lite programını download ettikten sonra(program ektedir) yüklüyoruz ve açıyoruz.. açtığımızda bu ekran çıkıyor..


daha sonra kontrol panelimize gidip kendimize bir nick ve bağlantı tipimizi seçiyoruz..


arayacağımız mp3-video-resim i aramak için yukarıdaki arama butonuna basıyoruz.. arayacağımız şeyin adını yazıyoruz ve hangi kategoriden olduğunu seçiyoruz ve arama tuşuna basıyoruz..


Örneğin Athena nın şarkılarını arıyoruz.. arama tuşuna bastıktan sonra athenanın şarkıları liste haline önümüze geliyor..


istediğimiz şarkının üstüne sağ tıklayıp yükleye basıyoruz.. indirme işlemimiz başlıyor..


yukarıdaki transfer tuşuna bastığımızda şarkının ne kadarı inmiş.. ne kadar kalmış ve ne kadar hızla indiğini görebilirsiniz..


indiktan sonra şarkıyı dinlemek için üstüne sağ tıklıyoruz..

alıntıdır
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.