Argente-Registry Cleaner Portable 3.0.0.0

Margu

Kıdemli Üye
26 Eki 2010
2,944
0
46619.jpg


Argente-Registry Cleaner yazılımının kurulum gerektirmeyen taşınabilir sürümüdür. Argente-Registry Cleaner , ücretsiz bir kayıt defteri temizleme yazılımıdır. Yazılımın temel işlemi Windows işletim sisteminin en temel kayıtlarının yer aldığı alanı gereksiz verilerden tamamen temizlemektedir. Yazılım bu amaçla kayıt defterinizde tarama yapar ve bulduğu gereksiz girdileri siler.

Yazılım kayıt defterindeki gereksiz verileri sildiği için sisteminizde de oldukça önemli olumlu etkiler yaratır. Çünkü kayıt defterinin gereksiz verilerden kurtulması Windows'un en önemli alanının çok daha kararlı çalışmasını sağlar. Buradaki şişkinlikten kurtulan sistem yalnızca ihtiyacı olan girdilere sahip olacağından sisteminizin performansı da dolaylı olarak artar.

Bilindiği üzere Windows üzerinde yapılan her işlem kayıt defterine kaydedilir. Mesela bir yazılım kurup kaldırırsanız bu yazılımın kayıt defterinde ve başka alanlarda artıkları kalır. İşte bu yazılım bu gibi durumlarda oluşan gereksiz artık verileri temizleyebilmektedir. Kendisi artık sistemde olmadığı halde kayıt defterini işgal eden bu girdileri silmek oldukça önemli bir işlemdir.

Yazılımın kullanımı da oldukça kolaydır. Yapmanız gereken tek şey tarama yapmak ve bulunan gereksiz verileri sildirmektir. Yazılım ayrıca kayıt defterinde oluşan bazı hataları da düzeltebilmektedir. Aldığınız hata mesajlarından da bu sayede kurtulabilirsiniz. Böyle hem sisteminizdeki hatalar düzeltilmiş hem de kayıt defteriniz temizlenmiş olacaktır.


Download : Argente-Registry Cleaner Portable indir - hizli ve güvenli - inndir.com
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.