Arial CD Ripper 1.9

devidoff

Katılımcı Üye
22 Ara 2006
458
14
Turquie
cdripperge4.jpg

Arial CD Ripper, CD’lerinizdeki sevdiğiniz parçaları istediğiniz formatta bilgisayarınıza kaydetmeniz amacıyla tasarlanmıştır. Desteklediği formatlar:
-MP3
-WAVE
-OGG
-FLAC
-APE
CD’lerinizdeki parçaları bu formatlarda bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Programın CDDB (Compact Disc Data Base) desteği sayesinde internetten parçalarınız hakkında bilgi edinebilirsiniz. Yukarıda sayılan formatlar arasında birinden diğerine geçiş yapabilirsiniz. Id3 Tager özelliği sayesinde parçalarınızın sanatçı, isim vs. gibi kimlik bilgilerini düzenleyebilirsiniz. Özelleştirilebilir çıkış seçenekleri ve amatörler için bir de yardımcı sihirbazı mevcut. Çıkış kalitesi ise gerçekten orjinal dosyanın ses kalitesiyle aynı. Basit arayüzü sayesinde de kullanım basite indirgenmiş.

veya

password: MarnixDDLF
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.