DDoS Saldırı Aracı Nereden Bulabilirim?

cod-alex

Üye
22 Haz 2022
66
35
Herkese iyi günler arkadaşlar . Şehit olmuş Türk askerlerine karşı nefret söyleminde bulunan siteler var . Bende bir grup oluşturdum o siteleri çökertmek için . Ama güçlü bir ddos saldırısı programına ihtiyacım var . Bana Verebileceğiniz ddos saldırısı programları var mı ?

Daeky

Uzman üye
16 Nis 2022
1,143
966
23
BJK
Kardeşim Waf Vb..Korumaları Botnet - Memcached Vb.. saldırı kaynakları dışında asman cok zor paketlerin gönderilecegi ip adresi ap acık ortada kalır paket Edicem derken paket olursun sen ip sahtekarlıgı denilen ip spoofed üzerinden bile saldırsan filtreleme özelliği sayesinde güvenlik duvarınca engellenirsin .

cod-alex

Üye
22 Haz 2022
66
35
Kardeşim Waf Vb..Korumaları Botnet - Memcached Vb.. saldırı kaynakları dışında asman cok zor paketlerin gönderilecegi ip adresi ap acık ortada kalır paket Edicem derken paket olursun sen ip sahtekarlıgı denilen ip spoofed üzerinden bile saldırsan filtreleme özelliği sayesinde güvenlik duvarınca engellenirsin .
Bunu biliyordum kardeşim ama yinede teşşekür ederim bilgilendirmen için

Selamlar,

Python yazılım dili ile yazılmış ve "Github" üzerinde açık kaynak kodlarıyla paylaşılan Hammer aracını kullanabilirsiniz.

Link:
Bunu zaten biri bana çok daha önce önermişti ama yinede teşekkür ederim

Moderatör tarafında düzenlendi:

'GHOST

Uzman üye
31 Mar 2022
1,387
568
Herkese iyi günler arkadaşlar . Şehit olmuş Türk askerlerine karşı nefret söyleminde bulunan siteler var . Bende bir grup oluşturdum o siteleri çökertmek için . Ama güçlü bir ddos saldırısı programına ihtiyacım var . Bana Verebileceğiniz ddos saldırısı programları var mı ?
Merhaba değerli forum üyesi;
Hping3 aracını kullanabilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.