Arkadaşlar hackingi sıfırdan nerden ogrenmeyi tavsiye edersiniz

'Thunder

Basın&Medya Ekibi Asistanı
21 Ağu 2016
717
112
Madagaskar
Hacker olmak kulağa hoş gelsede kolay bir meşgale değildir, öncelikle sıkılıp pes etmeyeceğinizden emin olmanızı tavsiye ederim. Ardından duruma göre diledikten sonra eğitim setleri çok forumumuz üzerinde
 

Nonantiy

Proje Ekibi
28 Haz 2020
1,420
531
Kayseri
İyi günler dostum. LuNiZz isimli bir kişinin kendi ekibi ile yazmış olduğu makele niteliğinde nasıl başlarım gibi soruları cevaplıyan bir kaynağı bulunuyor. Burada istediğin birçok soruya cevap bulabilirsin.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.