Arkadaşlar İndex Yapıp ve Admin Paneline Girmek

NightRogue

Yeni üye
13 Nis 2007
8
0
Arkadaşlar yapılmış İndex ÖRNEği Verebilirmisiniz yada programını
Tam Link Olarak ( Mesela:Buradan Gir Böle Yap gibi )

Bide Admin Paneli Nasıl Girebilirim ( Ayrıntılı Anlatırsaanız Sevinirim )

Pleasee

noknight1234

Yeni üye
9 Nis 2007
7
0
Web Page Maker V2 Programı ile çok rahat index hazırlıyabilirsin istersen programı upload edip buraya linkini koyabilirim.Resimli anlatımınıda yapabilirim.

NightRogue

Yeni üye
13 Nis 2007
8
0
Kardes Şu An Yaptım Bi İndex Sonra Kaydettim Açtıgımda yaptıgım Resim VE YAzılar YOk Sadece Kod Lar :p

noknight1234

Yeni üye
9 Nis 2007
7
0
Dosyayı Kaydetdiğin zaman MEsela masaüstüne orada images dosyası oluşur index.html ve images dosyalarını aynı dizinde bulundurmazsan resimler gözükmez.

NightRogue

Yeni üye
13 Nis 2007
8
0
Sen Biliyormusun Bİlmiyorum Ama Mesala, Bi Sitenin Admin Paneline En Kolay Nasıl Gireriz ve admin panelinden hazırlamış oldumuz index i sitenin ana sayfasına yerleştirmek.İstersen Siteyi Vereyim Bi Bak

by_hücre

Yeni üye
22 Ocak 2008
2
0
bana da çok lazım indexxxxxxxxxx kodları banada verecek olan kimse yokmuuuuuuuuuuuuuuu???????????:inv

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.