Arkadaşlar ip adresim birinin elinde varsayalım ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

J3LaDe58

Katılımcı Üye
20 Ağu 2011
288
0
Arkadaşlar bnm ip adresim birinin elinde varsayalım bnm pcye veya bana zarar verebilecek bişe yapabilirlermi? Arkadaşlar şimdiden yardım edenlere teşekkürler

MaSKBoY

Katılımcı Üye
11 Ağu 2011
904
0
Ben daha fazlasını yapabilen birini tanıyorum evi yanımdada yaptı çok ilgiçti pcnin içine girdi ekran görüntüsü vardı yani direk görütülü keylogerlar varya onun işlevini ıp ve sicritptini alarqak uyguladı çok güzeldi :)

PoisonScorpion

Uzman üye
15 Eki 2011
1,382
0
İstanbul
PoisonScorpion ;

1- IP Adresini bildiğimiz şahsın yerini tespit edebiliriz ancak En fazla semt'e kadar örnek ;

SITE ICIN TIKLA

//PoisonScorpioN

2-başlat/çalıştır/cmd
çıkan ekrana
net view \\\\\\\\şahsın ip nosu

bu komutun ardından eğer pc paylaşıma açıksa bütün paylaşımlarını görebilirsiniz değilse pc ye isimsiz olarak (null) giriş yapmalısınız bu da 139 uncu port tan içeri dalmak demektir
İŞTE KOMUT:
net use \\\\\\\\şahsın ip nosu\\\\ipc$ /u:"" ""

bu komutu girdikten sonra komut başarıyla tamalandı şeklinde bir yazı ile karşılasacaksınız

onun ardından ilk yazdığım komutu tekrar deneyin ve pc size tüm paylaşımları gösterecek fakan NULL olarak isimsiz bir şakilde pc ye girmiş sayıldığınızdan yapabilecekleriniz sınırlı bu nedenle administrator olarak pc ye girmek içnde administrator şifresini bulmanız gerekli şifre bulma yonteminin anlatmıyorum konumuz dışında olduğu için şifre kırmak için cw uzerinde bir çok program var ney se konuya donelim admin olarak pc ye girmek içinse bir önceki girişinizi silmeniz gerekiyor bunun için
KOMUT:

net use \\\\\\\\şahsn ip nosu\\\\ipc$ /delete

şifreyi bulduktan sorrra varsayalımki şifre 123456

net use \\\\\\\\şahsın ip nosu\\\\ipc$ /u:"administrator" "123456"

komutunu girdiğinizde pc de artık yapabilieceklerinizin bi sınırı kalmıyor pc sizin elinizde bunu ardından siyeh dos ekranından kurtulmak için

başlat/ayarlar/denetim masası/yönetimsel araçlar/bilgisayar yönetimi ni tılla...eylem menüsünden başka bilgisayara bağlan ı tıkladığınızda karşınıza çıkan pencereye kurbanının ip nosunu yazzıp entere basarsanız artık pc nin bütün öğeleri önünüzdedir kişi pc yi kullanırken masaüstüne müdehale edebilirsiniz kendi pc niz gibi kulllanabilirsiniz...

pc den çıkarken şunu SAKIN unutmayın muhakkak girişinizi iptal etmelisiniz..
BUNUN İÇİN KOMUTUMUZ:
net use \\\\\\\\kurbanın ip nosu\\\\ipc$ /delete

//PoisonScorpioN

//PoisonScorpioN

//PoisonScorpioN

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.