arkadaslar leptopa format nasıl atabilirim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

patronn__

Yeni üye
17 Nis 2009
31
0
arkadaslar pcm keysmart vista home 32 bit format atmak istiyorum nasıl yapıcam diye detaylı bi anlatım yapabilirmisiniz.
 

_MayKi_

Katılımcı Üye
12 May 2009
415
0
baslıyoruz....

öncelikle elinde veri kurtarma dvdsi diye cd'n olması lazım sonrada takıyoruz cd yi daha sonra calıstırıyosun senden key isticek keyi giriyosun ve sonra pc yi kapatıyosun normal sonra tekrar acıyosun normal acılıcak tekrar kapatıyosun bu islemi bi kac defa yapıyosun karsına bi ekran gelicek ordan saten otomotik hersey ok diyosunn ve yes ve no diye bisey gelicek yes diyosun devam ediyosun sonradan tekrar pc kapanır tekrar acıyosun sonra karsına hddler gelicek sil-biçimlendir vs seyler gelicek ordan bicimlendiri seciysn ve ve ondan sonrası saten otomotik kendisi yapıyo bekliyosun windowsun format atmasını daha snra islem bittikten sonra kurman icin istediği seyleri giriysun sonra ilk asamalar bittikten sonra driverlarını yüklüyosun güncellestirmelerini yapıyuosun bu kadar ama en basta dikkat et kapatp acmazsan format atmazsn sadece eskisinin üzerine yama yapmıs olursun yapamazsan yaz burdan yardımcı olim.
 

azman77

Yeni üye
6 Eyl 2009
48
0
patroonn senin problemin format yemiyo ise cd 'yi görmüyorsa laptop u başlatırken önce f2 tuşuna birkaç defa bas bios ayarları çıkacaktır orda hdd yi 2. sıraya cdromm 1. sıraya f6 vey f5 tuşuyla değiştir f10 'a bas çık ,, sonra kuracağın işletim sistemini tak ve çalışırken esc tuşuna bas ve karşına çıkan yönergeleri izle ... eğer en önemlisi driver cd lerin yok ise internetten indirnek gerkecektir..
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.