Artık Seninle Anlamlı Olan Gülüşlerim Yok

Gök-Türk

Uzman üye
17 Nis 2009
1,185
0
One Turk,Againist to World
Sevdam canımı bu kadar yakmamalıydı
Ya da bu kadar yandıkça sevmemeliydim ..
''Şimdi sen yoksun''ları
virgul.gif
''sensiz n'aparım''ları
virgul.gif
''seni özlüyorum''ları cümlelerimden çıkardım.Bunları zaten birçok kez söylediğim için ezberledin artık...

Bilmek Yetmiyor...

Anlaman gerek beni ..! Söylenenler basit geliyor
virgul.gif
dinlemek anlamsızlaşıyor
virgul.gif
hatta sıkıcı buluyorsun sevgimi
ama seni sıkan sevgim beni yakıyor!!!
Dışarısı ayazmış
virgul.gif
karmış hissetmiyorum.
Sana uzaktan bakmak öyle acı ki
Soğuk nedir unuttum durmadan
virgul.gif
sönmeden yanıyorum..
Seni böyle sevmek
virgul.gif
çok ağır bir yük .Karşılığını alamayacağımı bildiğim halde neyime güvenip Seni böyle çok sevdiğimi bilmiyorum.
Bildiğim bir şey var yavaş yavaş kayboluyorum...
Artık seninle anlamlı olan gülüşlerim yok
Ve yine senile kurduğum düşlerim de...
Şimdi içine hapsolduğum gözyaşlarımla
Gidiyorum
virgul.gif
bitiyorum
virgul.gif
ölüyorum...

bade sultan

Uzman üye
23 Nis 2009
1,546
0
istanbul
tek kelimeyle süper ötesi bir şiir
Seni böyle sevmek
virgul.gif
çok ağır bir yük .Karşılığını alamayacağımı bildiğim halde neyime güvenip Seni böyle çok sevdiğimi bilmiyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.