Ashampoo FireWall PRO 1.14 + Keygen

devidoff

Katılımcı Üye
22 Ara 2006
458
14
Turquie
:secret :mml :jeerat :inv :p

1168319839_1167353098_scr_main_en.jpg

Açıklama: Ashampoo FireWall Pro gelişmiş özelliklere sahip bir güvenlik duvarı yazılımıdır. Ashampoo firmasının “Ashampoo AntiSpyWare” yazılımından sonra sunmuş olduğu ikinci güvenlik yazılımı olan Ashampoo FireWall Pro sisteme yapılan tüm giriş çıkışları denetleyerek olası saldırıların önüne geçmektedir.

Etkin olan tüm portların hangi yazılımlar tarafından hangi işlevle kullanıldığını ve kullanımın sisteme zarar verip vermeyecek türden olduğunu gerçek-zamanlı olarak izlemekte ve durum çubuğu yardımıyla bilgilendirmede bulunmaktadır. Bu sayede siz de sisteminize yapılması muhtemel izinsiz girişleri ve zararlı atakları görebilir, bunları engelleyebilirsiniz. Sisteminizi yerel ve ağ ortamı olmak üzere gerçek-zamanlı olarak izleyen yazılım, yerel koruma ile o an sistemde çalışmakta olan uygulamaların sisteme verebilecekleri zararların önüne geçmektedir. Mevcut uygulamalarla da çeşitli zararlı araçlar kullanılarak (truva atları, rootkitler) sistem güvenliği tehdit edilebildiğinden her uygulamanın denetlenmesi oldukça gerekli bir işlemdir. Ağ ortamının izlenmesi zaten bir güvenlik duvarı için başta gelen özelliklerdendir. Bir ağa bağlı olarak çalışan bilgisayarlarda kullanılan port sayısı arttığından ve daha da fazla denetim gerektiren uygulamalar çalıştırıldığından oldukça dikkatli bir izleme yapılmalıdır. Ashampoo FireWall Pro tüm bu işlemleri başarılı biçimde gereçekleştirerek yerel ve ağ ortamlarının güvenliğini sağlamaktadır. Sistemde internet bağlantısı ile çalışmakta olan tüm uygulamaların kullanmış olduğu portların güvenliğini denetleyerek bunların kullanım durumlarına özel bir kurallar listesi oluşturan yazılım, zamanla kendiliğinden çalışır hale gelerek uygun olan bağlantılara izin vermekte, uygun olmayanları ise engellemektedir. Yapmış olduğu tüm işlemleri günlük dosyalarına kaydederek daha sonra bunları incelemenize imkan tanıdığı gibi, istatistiki bilgiler vererek sizi sistem güvenliğiniz hakkında eksiksiz olarak bilgilendirmektedir. Özellikle internet tarayıcı yazılımları ve anlık yazışma araçlarının giriş çıkışları hakkında verdiği bilgiler çok faydalıdır. Araçlar bölümünde dört tane ek aracı hizmetinize sunarak gücünü daha da arttıran yazılım böylece güven içinde bir sistem kullanmanıza destek olmaktadır. Bu 4 araç; sistem açılışında kendiliğinden başlayan uygulamaların düzenlemesini yapmanıza yarayan “Başlangıç Yöneticisi”, sistem üzerinde etkin olarak çalışmakta olan uygulamalar hakkında ayrıntılı bilgi edinebileceğiniz “İşlem Bilgilendirme”, internet kullanımından sonra gereksiz yere biriken verileri silmenize yarayan “İnternet Temizlikçisi” ve son olarak ağ yöneticiniz tarafından gönderilen spam iletilerini engellemenizi sağlayan “IP Spam Engelleyicisi”dir.
İNDİR-DOWNLOAD
VEYA-MİRROR
İNDİR-DOWNLOAD


:secret :mml :jeerat :inv :p
TEŞEKKÜRLERİ UNUTMAYIN :)
 

manga140

Üye
30 Ağu 2007
139
2
Paylaşım İçin Teşekkürker İndireceğim Umarım Bir Sorun Çıkmaz...
Tekrar Saol.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.