Ashampoo® Burning Studio 7.10

GeNeRaL-33

Uzman üye
19 Tem 2007
1,369
36
255.244.233.1

Formatı Belirle, Dosyayı seç ve CD yi yaz

Ashampoo® Burning Studio zaman için de daha da gelişerke en son teknoloji olan CD/DVD/Blu-ray gibi formatlarla işlem yapabilme özelliklerinide edindi.
Eski tarz olan komplike fonksiyonlar yerine basit görevlerle donatılan Ashampoo® Burning Studio bir yazma işlemine başlamanızı saniylere seviyesine indiriyor.
Yeni Fonksiyonlar ve Ashampoo® Burning Studio 7 deki son gelişmeler Bir önceki versiyonuna göre işleyişlerde gözle görülür ilerlemeler kaydedilmiş. DVD ye direk video yazma, bootable disc yaratma gibi özellikler önde gelen yenilikler.https://tik.lat/Z6VHF
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.