AŞIGIM BEN SANA (mP3 İLE )

KaRaDaG

Üye
30 Eyl 2006
102
1
GeBZe
EMRAH-ASIGIM BEN SANA

AŞIGIM BEN SANA ANLASANA
TUTKUNUM BEN SANA DUYSANA
SANA AŞIK ŞU GÖNLÜME BİRAZCIK İNSAF EYLE
HAYATIMIN KENDİSİSİN SEN AŞKIMIN ESERİSİN
YÜREGİM HEP YANAR DURUR ATEŞİNLE

GECELER SABAH OLUR
HİÇ BİR ŞEY AVUTMAZ BENİ
GÖZLERİM HEP YAŞLA DOLU
HASRETİN UYUTMAZ BENİ
SANKİ DÜNYAM KAPKARANLIK
ZAVALLI KALMIŞ GÜNLERİM
EL AÇIP YALVARIRIM
ALLAHTAN SENİ DİLERİM

BUDA ŞARKININ LİNKİ ARKADAŞLAR COK SÜPER Bİ ŞARKI

http://www.hemenpaylas.com/download/1805909/EmRaH-_asigim_ben_sana.mp3.html

KaRaDaG

Üye
30 Eyl 2006
102
1
GeBZe
ne yapım ya EMRAHCIYIZ ARABESKİN FANTEZİNİN PRENSİDE EMRAH.BOŞUNA BUNU SÖLEMEMİŞLER.HANNİBAL OLUR DAMARDAN OLSUNDA

HaniBaLL

Katılımcı Üye
18 Ağu 2006
607
2
35
Amasya
abi efkarlanınca ben müzeyyan senar koyuyorum yaında da bi ufak ( ramazan harici) çok süper oluo damar girip dertlenmiom yane

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.