Aşık Olmak

Aşk Gerçekmidir YAda Hayallerden İbaretmidir

• Evet Aşk Diye Birşey var Ama Daha Kısmet olmadı

Oy: 189 23.1%
  • Evet Aşk Var Ben Kendisiyle tanıştım

Oy: 462 56.4%
  • Hayır Aşk Diye Birşey Yok Palavra Hepsi

Oy: 93 11.4%
  • Evlenince Aşk Bitecekse Biten Bir Aşk Yok Demektir

Oy: 41 5.0%
  • Banane Zaten Ben Eşcinselim

Oy: 13 1.6%
  • Ben Hiç Sevmedim, Kandırmak Daha Güzel

Oy: 21 2.6%

• Kullanılan toplam oy
    819

3333

Emektar
27 Ara 2005
3,212
45
Little Town.
En kötü aşk Platonik olandır... En acısı da bir gün karşıdakinin de sana platonik aşık olduğunu öğrenmek...:drunk

Anonymous

Katılımcı Üye
25 Kas 2006
849
5
İstanbul Geceleri
Sana göre değiller emin ol mahkeme olgun kadınlardan hoşlansan bile onlar genç erkeklerden hoşlanmaz :D senden büyükler zaten şaka yapıyodum kaka olmasın sora

rıfkı

Yeni üye
23 Haz 2007
6
0
sevgisini bu kadar açık ifade eden bir erkek daha görmemiştim.malum çoğundan laf kerpetenle bile alınamıyor.sanırım siz türünüzün ender örneklerindensiniz.sanal alemde olan bir aşkın nasıl sonuçlanacağını düşünüyorsunuz? evlenirler ve sonsuza dek mutlu yaşarlar şeklinde mi?yoksa gittiği yere kadar mı?

djsalihh

Yeni üye
1 Tem 2007
2
0
selam arkadaşlar bende yıollardır hacker olmak istiyorum bişeyler yapabilmek anlayabilmek öğrenebilmek istiyorum ama inanın NİYETİM MİLLETE ZARAR vermek değildir yaşım 16 lise 2 öğrencisiyim şuan bilgisyaar tekbik serviste çalışyıroum mbi bilgisyarcıda yazılı8m ve hackerliği çok isityorum hiç istemeidğim kadra istiyorum ama hiç kimse yardım etmiyor yardım ederim diyen bi kaç kişi çıktı etmedi bana web sitelerinde türlü türlü işler yağtırdılar ama bi türlü öğretmediler hiçbişey acaba biri bana zarar vermeden erkekçe mertçe yardımö edermi şimdiden teşekkürler:..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.