Aşık Olmak

Aşk Gerçekmidir YAda Hayallerden İbaretmidir

• Evet Aşk Diye Birşey var Ama Daha Kısmet olmadı

Oy: 189 23.1%
  • Evet Aşk Var Ben Kendisiyle tanıştım

Oy: 462 56.4%
  • Hayır Aşk Diye Birşey Yok Palavra Hepsi

Oy: 93 11.4%
  • Evlenince Aşk Bitecekse Biten Bir Aşk Yok Demektir

Oy: 41 5.0%
  • Banane Zaten Ben Eşcinselim

Oy: 13 1.6%
  • Ben Hiç Sevmedim, Kandırmak Daha Güzel

Oy: 21 2.6%

• Kullanılan toplam oy
    819

tugbanur

Yeni üye
25 Mar 2007
8
0
helal sana be yemin ederim varya yazdıkların o kadar güzel ki gözümü kırpmadan okudum...

faithless

Yeni üye
8 Tem 2007
2
0
tesadüfff

kardeşim iyi hoş güzel yazmışsında işte sanş işi ben nişanlımla bu internet yüzünden ayrıldım sen sevdiğin kızla nette tanıştın yazdıkların güzel umarım mutlu olursun dedim ya şans işi başımdan geçen olaydan sonra sana bişey sölüyebilirm mazur görürsün umarım 2 defa düşün senin için en hayırlı olanı bul ve onu uygula hadi sana mutluluklar...

ZoRRoKiN

Özel Üye
7 Ağu 2005
2,149
376
WORLD
Aşk tamamıyle palavradan ibaret dersem yanlıs olmaz tecrubelerıme dayanarak soyluyorum en azından benı ıcın bır palavra nıtelgıı tasıyor.Sızlerı bılemem hayır dıyorsanız sıze mutluluklar fakat.Gerıye baktugumda o kada guluyormkı kendıme hangısyle evlılık planı yapmadıkkı hangısı bana senden olurumde ayrılamam demedıkı,hangısı bız ayrılamaylım askım bu ben kaldıramam demedıkı ya da ya da bır suru sey.Ask tamamen standartları yakalama sanatıdır.Senden iyisinı buldugu vakıt.Sen ortada kalırsın.Kızlar erkekler farketmez Aşk psıkolıjeden baska bırsey degıl somut hıc bır sey yok desem yerıdır bazı asıklar sımdı bana hayır dıyebılır stemde edebılır.Ama asık oldukları ıcın Ayrıldıktan sonra gelıp yazın :) Soyle bır sozum vardır benım arkadaslar bazen gelırler derler ya kız arkadasımdan ayrıldım aynen derım; Hangı Çıktıgımızla evlendııkkı.Arkadaslar dedıgım gıbı ask standartları yakalama sanatıdır.İnsanın yasma standartları nasıl artıyorsa o da artar ve kendınızı kapı dısarı bulursunuz.Ama psıkolık oynamak her zaman guzeldır ben boyle yaparak bazen ılıskıyı uzun surelı ayakta utabılıyorum ama ınsan oglu yetmıyor.Sızlere ufak bır not daha her zaman kısler karsısında otorıte olun kotu bır kısılık cızmeyın ama sızı otorıte olarak gorsun o zaman sıze bakısları her zaman degısık olur :)

Son düzenleme:

BiRkan2

Uzman üye
1 Tem 2007
1,670
49
119
Prison Break
Aşk mı o da ne!?Ask tamamen standartları yakalama sanatıdır.Senden iyisinı buldugu vakıt.Sen ortada kalırsın!...tamemen doğru bi söz işte bu!..

Mahlas162

Yeni üye
19 May 2007
7
0
Aşk tamamıyle palavradan ibaret dersem yanlıs olmaz tecrubelerıme dayanarak soyluyorum en azından benı ıcın bır palavra nıtelgıı tasıyor.Sızlerı bılemem hayır dıyorsanız sıze mutluluklar fakat.Gerıye baktugumda o kada guluyormkı kendıme hangısyle evlılık planı yapmadıkkı hangısı bana senden olurumde ayrılamam demedıkı,hangısı bız ayrılamaylım askım bu ben kaldıramam demedıkı ya da ya da bır suru sey.Ask tamamen standartları yakalama sanatıdır.Senden iyisinı buldugu vakıt.Sen ortada kalırsın.Kızlar erkekler farketmez Aşk psıkolıjeden baska bırsey degıl somut hıc bır sey yok desem yerıdır bazı asıklar sımdı bana hayır dıyebılır stemde edebılır.Ama asık oldukları ıcın Ayrıldıktan sonra gelıp yazın :) Soyle bır sozum vardır benım arkadaslar bazen gelırler derler ya kız arkadasımdan ayrıldım aynen derım; Hangı Çıktıgımızla evlendııkkı.Arkadaslar dedıgım gıbı ask standartları yakalama sanatıdır.İnsanın yasma standartları nasıl artıyorsa o da artar ve kendınızı kapı dısarı bulursunuz.Ama psıkolık oynamak her zaman guzeldır ben boyle yaparak bazen ılıskıyı uzun surelı ayakta utabılıyorum ama ınsan oglu yetmıyor.Sızlere ufak bır not daha her zaman kısler karsısında otorıte olun kotu bır kısılık cızmeyın ama sızı otorıte olarak gorsun o zaman sıze bakısları her zaman degısık olur :)
Bence aşık olanda olmayanda bunları düşünmeli sonuna kadar haklısın.şuan bende diyorum ölürüm ayrılmam diye ama tek bi hatada yada başka bi sorunda the end:DAslında bunların hepsi 2 günlük ;)çıkmak için birini bulmak kolayda evlenmek için :(

hackpier1

Yeni üye
16 Tem 2007
42
0
anonymous sureklı msnlerı tekr teker haclıyrm demşsınya lutfen banada ögreteblrmsn msn adresım [email protected] lütfen benm için önemlı bı kaç msn hackleyıp kız arkdşımın benı nekadr sevdgını ögrenmm lazm pls pls pls

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.