AsıL HacKer oLan arkadaşLarımızdan Ricam olucak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

¿__Ms-DoS__?

Katılımcı Üye
19 Mar 2009
290
0
30
Trabzon
Yaaa arkadaşLar günLerdir araştırıyorum Her yerde web hack %100 SQL İnjection feLan Çoğu paLavra SQL İnjection göstermiş adam ama admin paneLini buLmayı göste3rmemiş explkoitLeri anLatmış resimLeLe aNlatmış bizim anlşayabiLeceğimiz yönden anLatmamış amaç gösteriş bunlardan bıktım yaa amaç sadece sabitLensin içLerinde iyi niyetLi arkadaşLarmız var onlardan aLLah razı oLsun ama Adam gibi site nasıL ucuruLur DETAYLI EN İNCE AYRINTISINA KADAR anLatabiLecek arkadaşımız yokmu günLer boyu Hacked şu site hacked bu site hacked diyenlere sesLeniyorum sizin NasıL HackLediğinizi tam olarak site saLdırısını yaparken anlşatarak bize göstereceğiniz video YOKMUUUUU Lütfen bu konuya adam gibi cevap verin Lütfen...

syler

Katılımcı Üye
14 May 2010
574
0
f@cingWorlds
Yaaa arkadaşLar günLerdir araştırıyorum Her yerde web hack %100 SQL İnjection feLan Çoğu paLavra SQL İnjection göstermiş adam ama admin paneLini buLmayı göste3rmemiş explkoitLeri anLatmış resimLeLe aNlatmış bizim anlşayabiLeceğimiz yönden anLatmamış amaç gösteriş bunlardan bıktım yaa amaç sadece sabitLensin içLerinde iyi niyetLi arkadaşLarmız var onlardan aLLah razı oLsun ama Adam gibi site nasıL ucuruLur DETAYLI EN İNCE AYRINTISINA KADAR anLatabiLecek arkadaşımız yokmu günLer boyu Hacked şu site hacked bu site hacked diyenlere sesLeniyorum sizin NasıL HackLediğinizi tam olarak site saLdırısını yaparken anlşatarak bize göstereceğiniz video YOKMUUUUU Lütfen bu konuya adam gibi cevap verin Lütfen...
katılıyorum tam anlamıyla adam gibi detaylı anlatım yok ben şahsen görmedim

Cyber00t

Uzman üye
19 Kas 2009
1,337
1
bypass :~#
Senin dediğini herkez dese zaten kimse emek harcamadan yapar. Çektiğin sıkıntıları herkez çekiyor. bu konuyu açmaklada aslında haklısın orana kadar gelmiştir. ama bu iş çoğunlukla sabır işidir. bende bak bu site de 1 yıldan beri takılıyorum daha herşey yeni yeni yerine oturuyor. Web &Server güvenliğinde takıl. uzun yazan eden şeyleride aman ya ne kadar uzun deyip te geçme. asıl onlardır gerçekler. çata pat deyip olmaz. adam video da anlatır ama sen bilemezsin. Bilgi kasarsan burada emin ol onları kafana yerleştirdikten sonra video ları izleyerek anlarsın.

mert366

Katılımcı Üye
5 Eki 2009
352
0
Ankara
Öncelikle Başkalarından Yardım İstemeyi Unut ! Kimse Yardım Etmez.. :)

İyi Bir Hacker Olmak İstiyorsan Baskalarından Yardım Bekleme Çoğu Vaktini Alır.

Araştır Zaten Gerekli Bilgiler turkhackteam Da Paylaşılmış Millet Hacker Olarak Doğmuyor turkhackteamdaki Bilgileri Okuyarak Hackerliğe İlk Adımını Atıyor Okumaya Dewam Et ! :D

Agemon

Özel Üye
22 Ocak 2010
6,476
1
kardeşim site hack SQL açığıyla değil bir çok açıkla yapılıyor..Ayrıca bunlar öyle bi kaç defa izlemeyle de olcak şeyler değil yıllarını verip bu konu üzerinde hakimiyeti kurduktan sonra iyi bir yerlere gelirsin anladım senin demek istediğini bi yerden başlamak istiyorsun ama başlangıç noktan doğru değil bu konu hakkında yeni olanlar için SQL biraz ağır gelebilir sen en iyisi thebox gibi açıklardan yararlan ama unutma ki hack zevk için değil misyon için yapılır..

DreaMHunteR

Kıdemli Üye
27 Ağu 2009
3,131
0
Eskişehir
valla kardeş sana elimden geldiği kadarıyla çoğu konuda yardım etmeyi isterdim ama yaklaşık 6 aydır falan internetle ilişkimi kestim. şuandada zaten internet cafedeyim öylesine bi gireyim dedim sana yardım etmek istedim. aşağıdaki anlattığım şeyi bu siteden shadow666 abim yardım istedi bi site üzerinden bende o anda ekran görüntümü kaydedip siteyi hacklemeye çalıştım tüm bilgilere ulaştım admin panelini falan buldum o video var dilersen izle belki birşeyler kaparsın

https://tik.lat/XrFsT

yukarıdaki siteye girip şimdi indire basın downloada basmayın (herkes karıştırıyor o yüzden bu açıklamayı yapmak zorunda kaldım )
avast ın sitesinde veritabanına ulaştığım video falanda vardı onuda paylaşırdımda malesef yanımda değil kardeş
SAYGILAR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.