Aşk bitmesede her aşık birgün ayrılır.

asi_kız

Uzman üye
17 Eyl 2006
1,482
28
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica] Hep derdin ki; �seni çok seviyorum�. Sıkılmazdın bunu söylemekten biliyorum. �Bende seni çok seviyorum� demek gibisi yoktu. Bende seni çok seviyordum. [/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica]Hep derdin ki; �ben seni, senin beni sevdiğinden daha çok seviyorum�. Sıkılmazdın iddialaşmaktan. �Hayır! Hiçte! Ben daha çok seviyorum� demek gibisi yoktu. Ben seni beni sevdiğinden daha çok seviyordum.[/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica]Bazen sorardım; �beni ne kadar seviyorsun?�. Sıkılmazdın bu soruyu duymaktan. �Dünya kadar seviyorum� demek gibisi yoktu. Ben seni yaşadığımız galaksi kadar seviyordum. [/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica]Bazen dalardın uzaklara; �ben sensiz yapamam�. Sıkılmazdın benle olmaktan. �Ben sensizliği düşünmekten bile korkuyorum� demek gibisi yoktu. Ben seninle vardım, seninle yaşıyordum.[/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica]Hiç ayrılığın lafını etmedin. Hiç bağırmadın, hiç kırmadın beni. Yanlış anlasak birbirimizi, en büyük silahını kullanırdın. Usulca yaklaşıp elimi tutar, sarılırdın. Masumca öperdin beni. Sıkılmazdık saatlerce öyle durmaktan. [/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica]Hiç ayrılığı yaşatmadın. Hep yanımda oldun, hep güzel şeyler öğrettin. �Beni sessiz sedasız terk etme. Neden terk ettiğini bilmek isterim.� derdim. �Seni bensiz bırakır mıyım?� demek gibisi yoktu. Bitmezdi bizim aşkımız. [/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica]Ama ölümü hiç hesaba katmamıştık...[/FONT]

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.