aSkım'a Son Sözüm '' gitttt ''

CaLLouS

Kıdemli Üye
30 Ocak 2009
3,025
0
[FONT=times new roman, times, serif]
git_intro.gif

bir kez daha söylüyorum, lütfen.. git artık!!
kinini bırak, hayallerimi al.. benden git artık.. kendine iyi bak..
ne olur, rahat bırak düşlerimi..
gecelerce uykusuz kalıyorum..
korkuyorum kımıldayamıyorum yatağımda..
hafiften bir müzik çalıyor, duyuyorum.. ama korkuyorum, git artık.. bu gece de sensiz olsun.. fikrimi huzurlu kıl, git.. birden rüyalara dalıyorum, yine sen!!
artık korkutuyorsun beni..
her hareketini iyi denen umut teknesine bağlamak istiyorum! ama olmuyor, olmuyor denizler kaldırmıyor iyi!.. hareket edemiyor, ayrılamıyor hüzün limanımdan!!
ne olur bırak artık kalbimi..!! ruhumu, sevinçlerimi bırak artık.. zikrimden çıkar kendini.. anmayayım adını, dudaklarım seni hecelemesin bir kez de ne olur..
al tüm heceleri benden,ve git.. sonsuzluğuna inandığın her aşkta kal biraz ama benden git!!
solmadan güller, koparılmadan dalından, git!! yoksa sonlar olacak, bitişler olacak..
bende kalışın ebedi olacak, git!!
kurtar kendini aşkımın hüznünden..
İçime çekiyorum seni nefes gibi...
her solukta ben oluyorsun.. ben tamamen sen olmaktan korkuyorum, git!!
keder odalarına girmeden, acılarımın misafiri olmadan git!!..
gitme demeyeceğim, bir klasik daha yazılsın istemiyorum git!!
dillere düşmesin aşkım, söylenmesin çığlık çığlık!!
İstemiyorum.. sevmiyorum sevmeyi de artk.. rahat bırak sevgimi.. bu sarayda misafirliğin bitti, rahat olan her şey sona erdi..
aşk bizi terketti, git!!!
bir kez daha söylüyorum,lütfen.. git artık!!!
kinini bırak, hayallerimi al..
benden git artık, kendine iyi bak!!
[/FONT]

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.