Astral Yolculuk Nedir/Nasıl Yapılır/Teknikleri Nelerdir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dxstmyk

Yeni üye
2 Nis 2016
12
0
gayet başarılı bir anlatım olmuş ellerine sağlık başarılarının devamını diliyorum farklı konularda yine seni görmek isterim bu arada ya kendimizi öldürürsek ?

Baysal

THT
21 Eki 2012
15,744
1,504
Astral seyahat ruhun bedenden ayrılması değildir. Gezi ruh ile değil astral beden ile yapılır. Biraz bilgisizce hazırlanmış bir makale üzgünüm.

Izner

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
600
0
DEAD CİTY
Bu konuya fazla itibar edilmemesini tavsiye ederim. Aslında ruhun gezinme olayı değil, bilinçli Halüsinasyon görmekten ibarettir.
Bu durumu kelimelerle ifade etmem çok mümkün değil, Fakat;

Hayatında bir kez dahi uyuşturucu kullanan kişiler varsa, bu durumu çok daha iyi anlayabilirler.
Örneğin; İki kişinin uyuşturucu içtiğini ve bir arkadaşını korkutmak(asıl amacı şaka) olarak ona görmediği şeyler söylemeye başlar, veya gördüklerini anlatır. Diğer kişi bu olayı zihninde canlandırarak gerçeklik bilincini yitirmesi ile iki kişide aynı şeyleri görebilirler.

2. Olarak, Şizofreni hastalarının bildiği bir durumdur. Çünkü zamanla neyin gerçek neyin hayal olabileceğinin farkına varabilirler.

Daha iyi anlamak için Araştırınız;
LSD - LSD

Youtube üzerinden, ismi yazılı maddeyi araştırabilirsiniz.

Böyle bir düşünceye kapılmamın nedeni ise, New York 'a gitmek için New yorka ait resimlere bakınılması, ve bunun hayal edilmesidir. Oysa ki ruh hayal'den çok daha farklı bir olaydır.

Saygılarımla,
Izner.

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
Arkadaş ben nerde hata yaptım biri anlatsın

Astral bedeni bedenden çıkardıktan sonra gözlerimi açtım lakin tavanda olması gereken astral beden yatakta, yatakta olması gerekn asıl beden tavandaydı . Çok ciddiyim. Neyse kalktım evi dolaştım geri döndüm ki beden yatakta da tavanda yok. Salla dedim astral alem daha güzel.

İşe nasıl başladığımı anlatayım. Lucid rüyadan astrale geçmiştim. Astral evren daha güzel dediğim an uyandım ama baktım ki gene uçuyorum. Anladım rüyada olduğumu. Biraz da kışın ortasında tshirt ile uçtum. Sonra da uyandım. Inception un astralli versiyonuydu anlayacağınız. Lakin uyandığımda başımdan çok burnum sızlıyordu. Sebebi ne bunun?

DEADMAN134

Kıdemli Üye
25 Şub 2016
2,843
0
Nereye
Arkadaş ben nerde hata yaptım biri anlatsın

Astral bedeni bedenden çıkardıktan sonra gözlerimi açtım lakin tavanda olması gereken astral beden yatakta, yatakta olması gerekn asıl beden tavandaydı . Çok ciddiyim. Neyse kalktım evi dolaştım geri döndüm ki beden yatakta da tavanda yok. Salla dedim astral alem daha güzel.

İşe nasıl başladığımı anlatayım. Lucid rüyadan astrale geçmiştim. Astral evren daha güzel dediğim an uyandım ama baktım ki gene uçuyorum. Anladım rüyada olduğumu. Biraz da kışın ortasında tshirt ile uçtum. Sonra da uyandım. Inception un astralli versiyonuydu anlayacağınız. Lakin uyandığımda başımdan çok burnum sızlıyordu. Sebebi ne bunun?
kanka seni ruyada trollemişler :trl

istiklalhacker

Katılımcı Üye
10 Ara 2015
918
1
Lefkoşa
astral_seyahat--vtlctzln.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.