Astral Yolculuk Nedir/Nasıl Yapılır/Teknikleri Nelerdir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lapricon

Uzman üye
13 Şub 2016
1,591
0
Medine
Bunlar kendi tecrubelerinizmis oylemi ? Sizi UDY test etmeli bence bir kagida birsey yazip sizin ruhunuzu bedenden ayirip o mekana gidip yazilan kagida bakip sonrada ne oldugunu soylemeniz gibi bu iste ustaymissiniz kolay olsa gerek :)

Memotaz

Uzman üye
11 Şub 2015
1,526
0
39°47'20.58"
Bunlar kendi tecrubelerinizmis oylemi ? Sizi UDY test etmeli bence bir kagida birsey yazip sizin ruhunuzu bedenden ayirip o mekana gidip yazilan kagida bakip sonrada ne oldugunu soylemeniz gibi bu iste ustaymissiniz kolay olsa gerek :)

Konumu Okumadığınız İçin Bilmiyorsunuz :D Yolculuk Sadece Beyin İçinde Gerçekleşir Dostum, Yani Sen Şimdi Bi Kağıda 3 Yazsan Ben Onu Görsem Ve 4-5 Yıl Sonra Onu Unutunca Yolculukta O Kağıdı Görmek İstesem Görürüm :) Ama Hiç Görmediğim Bir Kağıdı Göremem :D Umarım Anlatabilmişimdir :)

bonimax

Katılımcı Üye
20 May 2016
341
0
Kocaeli

Konumu Okumadığınız İçin Bilmiyorsunuz :D Yolculuk Sadece Beyin İçinde Gerçekleşir Dostum, Yani Sen Şimdi Bi Kağıda 3 Yazsan Ben Onu Görsem Ve 4-5 Yıl Sonra Onu Unutunca Yolculukta O Kağıdı Görmek İstesem Görürüm :) Ama Hiç Görmediğim Bir Kağıdı Göremem :D Umarım Anlatabilmişimdir :)

Hocam şimdi çıktık diyelim sonra orda cünüp olma ihtimalimiz varmı :D
Ya da ortak bir yer belirleyip orda buluşabilirmiyiz

Memotaz

Uzman üye
11 Şub 2015
1,526
0
39°47'20.58"
Hocam şimdi çıktık diyelim sonra orda cünüp olma ihtimalimiz varmı :D
Ya da ortak bir yer belirleyip orda buluşabilirmiyiz

1-* Orda Cünüp Olacak Bişey Yapıcaksanız Yolculuğa Çıkmadan Bi Taraflarınıza Peçete Koymanızı Öneririm :trl :trl

2-* Dostum Herşey Kendi Beyninde Gelişiyor 2 Beyninde Aynı Anda Yolculukta Çakışması "Çoklu Alternatif Gerçeklik" Denilen Bir Olaya Sebep Olur Ve Geri Dönemeyebilirsiniz. Kısaca Beyin Yanar :)

'BE͏D͏E͏L͏

Elit Tasarımcı
15 Şub 2016
1,890
630
Şimdi denemek istedim ama gusül şart onun için yapmıyacm ve uyumamak lazım mış :(

(Hayal gücüm yüksek aklıma herşey gelir ve Adrenalin'den ölürüm. :D)

Serter19

Uzman üye
6 Nis 2016
1,039
0
Ben bunun gibi bişey yaptığımı hatırlıyor gibiyim.Daha küçüktüm evde kimse yoktu yatmıştım.Rüya değildi neslnelere vs. dokunduğumda hissediyordum.Sonra bi oyuncak bebek görmüştüm ona vurduğumda ise kafası parçalanmıştı.Ben de çok korkmuştum.Bi anda gözlerim açıldı ve gerçek dünyaya geri döndüm.Başım çok fena ağrıyordu.Bu bi astral seyehatmi ?

HyperUchiha

Yeni üye
1 Ocak 2016
25
0
Arena 51 değil, Area 51 olacak o. Yani Bölge 51 (veya 51. Bölge)
Ve Lucid Dream olayını da biliyor musunuz? Yapmayı çok istiyorum. :RpS_mellow:

Son düzenleme:

Riqor Mortis

Katılımcı Üye
5 Mar 2016
362
0
mersin
Ben bunun gibi bişey yaptığımı hatırlıyor gibiyim.Daha küçüktüm evde kimse yoktu yatmıştım.Rüya değildi neslnelere vs. dokunduğumda hissediyordum.Sonra bi oyuncak bebek görmüştüm ona vurduğumda ise kafası parçalanmıştı.Ben de çok korkmuştum.Bi anda gözlerim açıldı ve gerçek dünyaya geri döndüm.Başım çok fena ağrıyordu.Bu bi astral seyehatmi ?

kardeşim senin ki rüya hatta kabus diyebilirim :) zaten rüyalarda bazen dokunduğumuz nesne vs şeyleri gerçek gibi hissedebiliyoruz. Asrtal seyahat denilen şey ****fizik gerektiriyor.Yani bunun gibi bilgilere sahip olamamız gerekiyor.Yani canım sıkıldı para da yok astral yapayım deme şansımız yok denesen bile başarı oranın çok ama çok düşük :D

Alphapack

Katılımcı Üye
26 Ocak 2016
645
0
Bursa
Arkadaşlar denemeyin ruhun bedenine dönemezse kalırsa öyle olaylar var . 2 ay bir kız dönmemiş

HansaFatih

Katılımcı Üye
9 Haz 2016
747
0
İstanbul
Amerikada bir üniversite öğrencisi astral seyahat yaparak her sınavdan AA(100) almış, bunu nasıl yapmış olabilir ? Bilgilendirir misin..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.