Astral Yolculuk Nedir/Nasıl Yapılır/Teknikleri Nelerdir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TCBordoBereliler

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
471
0
Bence Astral seyahat beynin oluşturduğu başka bir hayal dünyasında gezinmek. Belki gerçekten geçiyordur onu bilemem ama bence beynin oluşturduğu bir yerde geziyorsunuz çünkü eğer bilmediğiniz görmediğiniz bir şey varsa hata çıkıyor( sayfanın boş kalması, seyehattan atılma vb) bunları yazarken aklıma geldi hatta bence beyin dünyayı yani yaşadığımız yerleri olduğu gibi kopyalayıp bir yeni dünya oluşturuyor ve bu dünyaya gördüğü her şeyi atıyor. Ama bu beyni çok yoruyor ve daha fazla çalışıyor ve bu beynin hoşuna gidiyor ve daha çok istiyor. Buda çok daha uyku getirebiliyor. Çünkü beyin tam güç çalışıyor yani siz yatarken oyun oynuyorsunuz ama bunun farkında değilsiniz. Not:

Astral seyahat hiç denemedim yemedi :) tüm mesajları okuyup geliyorum.
Acaba benim gibi düşünen varmı?

Memotaz7

Katılımcı Üye
30 Tem 2016
546
0
Sólheimar
Bence Astral seyahat beynin oluşturduğu başka bir hayal dünyasında gezinmek. Belki gerçekten geçiyordur onu bilemem ama bence beynin oluşturduğu bir yerde geziyorsunuz çünkü eğer bilmediğiniz görmediğiniz bir şey varsa hata çıkıyor( sayfanın boş kalması, seyehattan atılma vb) bunları yazarken aklıma geldi hatta bence beyin dünyayı yani yaşadığımız yerleri olduğu gibi kopyalayıp bir yeni dünya oluşturuyor ve bu dünyaya gördüğü her şeyi atıyor. Ama bu beyni çok yoruyor ve daha fazla çalışıyor ve bu beynin hoşuna gidiyor ve daha çok istiyor. Buda çok daha uyku getirebiliyor. Çünkü beyin tam güç çalışıyor yani siz yatarken oyun oynuyorsunuz ama bunun farkında değilsiniz. Not:

Astral seyahat hiç denemedim yemedi :) tüm mesajları okuyup geliyorum.
Acaba benim gibi düşünen varmı?

Haklısın Dostum Gayet İnsanların Anlıyacağı Dilden Bir Kısa Açıklama Yaptın :) Tüm Yorumlarıda Okumuşssun Ellerine Sağlık :RpS_biggrin:

AxeTR

Katılımcı Üye
28 Şub 2016
563
0
Küçükken rüyamda zamanda yolculuk gibi birşey yapmıştım Osmanlı devrindeydim , konu biraz korkuttu beni.

EnesJikoDHT

Katılımcı Üye
9 Tem 2014
436
0
config.php
Kardeşim iyi diyosun doğru diyosun da insanların %90 ı korktuğu şeyleri düşünüyor dediklerine bakarsak cinleri gorebiliyormusuz fakat istemezsek konusmuyormus.
Biz gördükten sonra korkudan ne yapabilecegimizi bile dusunemeyiz ki? İllaki olacak bişeyler
He bir de anlamadığım şey astral seyehati neyle kontrol ediyoruz bişey düşünmeyin düşünmeyin diyosun fakat biz mesela dışarı çıkıp herhangi bi yere gideceğiz bunu düşünmeden nası gideceğiz? Yani gitmek istedigin yeri hissetmekmi gerekli anlamadım.
Ve bana göre insan ne duygularini ne de hislerini ne de düşüncelerini asla kontrol edemez korktuğu bir şey olduğu an astral seyehat bitmekle birlikte insana çok fazla zarar verir psikolojisi alt üst olur, ki astralde gördüğü şey gerçekten korkunçsa yalnız kalamaz, gece dışarı bile çıkamaz

AxeTR

Katılımcı Üye
28 Şub 2016
563
0
Kardeşim iyi diyosun doğru diyosun da insanların %90 ı korktuğu şeyleri düşünüyor dediklerine bakarsak cinleri gorebiliyormusuz fakat istemezsek konusmuyormus.
Biz gördükten sonra korkudan ne yapabilecegimizi bile dusunemeyiz ki? İllaki olacak bişeyler
He bir de anlamadığım şey astral seyehati neyle kontrol ediyoruz bişey düşünmeyin düşünmeyin diyosun fakat biz mesela dışarı çıkıp herhangi bi yere gideceğiz bunu düşünmeden nası gideceğiz? Yani gitmek istedigin yeri hissetmekmi gerekli anlamadım.
Ve bana göre insan ne duygularini ne de hislerini ne de düşüncelerini asla kontrol edemez korktuğu bir şey olduğu an astral seyehat bitmekle birlikte insana çok fazla zarar verir psikolojisi alt üst olur, ki astralde gördüğü şey gerçekten korkunçsa yalnız kalamaz, gece dışarı bile çıkamaz

Konuyu okudum , tek başıma kalabileceğimi zannetmiyorum.

AxeTR

Katılımcı Üye
28 Şub 2016
563
0
Bana hak verdiysen ne mutlu kardeşim astral seyehat psikoloji işidir korktuğun şeyleri elvet yaşayacaksın insanlık hali çocukken karanlıktan korkardik ama yinede beyin gitmek isterdi giderdik bu da öyle bir durun

Bize Din hocamız cinlerin vs. size ulaşamayacağını Kur-an'ı Kerim'de onların zararsız varlıklar olduğunu söylemişti ki ben hayla güveniyorum.

AxeTR

Katılımcı Üye
28 Şub 2016
563
0
Çok küçükken böyle şeyler duyduğumda lavaboya gidemezdim , şimdi de aynısı oluyor ama Din hocamız çok iyi anlattı bize ondan sonra rahatladım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.