Ata'mızdan Dersler

alidan

Yeni üye
30 Eki 2006
23
0
"ananı da al git"

"kes ulan sesini"

"şerefsizler"

"bizim çocuklar aç mı kalsın"

"otur ulan oturduğun yerde her şeye burnunu sokma"

"Askerlik yan gelip yatma yeri değildir"

YUKARIDAKİ GÜZEL TERİMLERİ BİZE ÖĞRETEN
ŞİMDİKİ SİYASETE DE TEŞEKKÜRLER. VE
VEEEEE ŞİMDİ


OKUYACAKLARINIZ...

İzmir kurtuldu* çok tatlı bir yorgunluk* Ankara'ya hareket edecekler. Trene binerler kompartımana çekilirler. Ertesi gün kompartımanın kapısını çalar yaver* açar yorgun* bitkin; kravatını yıkamaktadır Atatürk. Yaver " paşam* bu ne hal hiç uyumadınız herhalde niye böylesiniz" der. "Ya çocuk kompartımanıma yastıkla battaniye koymayı unutmuşsunuz. Kolumu yastık yaptım ağrıdı* setremi yastık yaptım üşüdüm* bende uyumadım kalktım" der. Yaveri;" aman paşam! birimize haber verseydiniz hemen size bir yastıkla battaniye getirirdik" der. Ve bir ülke kurtarmaktan dönen komutan tarihi bir cevap verir ve der ki "Geç fark ettim hepiniz en az benim kadar yorgundunuz. Hiçbirinize kıyamadım. Önemli olan benim uyumam değil milletimin rahat uyuması".


BUNU HIC DURMADAN MILYONLARA GONDERIN* GÖNDERIN KI. BELKI YUZLERI BIRAZ KIZARIR.. ATAMIZ SAYESİNDE NE KADAR RAHAT UYUYORUZ Kİ HALA UYANAMADIK .


Her saçma maili 10 kere birilerine gönderip dileklerinizin gerçekleşmesini bekleyeceğinize bunu lütfen
Cumhuriyetimizi seven ve devamlı kalmasını isteyen sevdiklerinize yollayın.
 
Son düzenleme:

KaRa_HiL@L

Katılımcı Üye
19 Şub 2006
448
13
VaTaN BeKÇiSi
kardeş çok güzel yazmışsın ama bu konuverilmiştir bölümümüzde.ama gende bu güzel paylaşımı yenilediğin için sana tşk ediyorum.
 

alidan

Yeni üye
30 Eki 2006
23
0
Özür

Üzgünüm* verildiğini bilmiyordum. Ama çok hoşuma gittiği için paylaşmak istedim.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.