Atatürk'ün Çoğu Kişinin Bilmediği Özellikleri #Hydra

HACKEDBYHYDRA

Uzman üye
21 Ağu 2016
1,822
0
127.0.0.1
Atamızın Boyu 1.74,Kilosu İse 75 Civarıydı.42 Numara Ayakkabı Giyiyordu.Ayakkabıları Genelde Siyah Rugan dı.Atatürk'ün TC Kimlik Numarası:10000000146.Aslında Bu,Birinci Sıradaki TC Kimlik Numarası.Sondaki 46 Günevnlik Amacıyla,Sistem Tarafından Otomatik Konulmuş.
Atatürk'ün En Sevdiği Yemek,Etsiz Kuru Fasulye İle Pilavdı.Kahveyi de Çok Seviyordu.Günde 10 15 Fincan Türk Kahvesi İçiyordu.Atatürk'ün Tüm Gömlekleri Beyazdı.Takım Elbiselerinin Modelini Kendisi Çiziyordu.Lacivert Rengi Sevmezdi.Bu Nedenle Gardolabında Laciverte Yer Yoktu. Atatürk'ün "Foks" Adında Bir Köpeği Vardı.Atamı Foks'u Yalova Kaplıcalarına Gittiği Bir Gün,Seyyar Bir Fotoğrafçıdan 50 Liraya Satın Almış.Foks Öldükten Sonra Doldurulup Mumyalanmış.Halen De "Atatürk Ve Kurtuluş Savaşı Müzesi"nde Sergileniyor.Atatürk Spor Yapmayı Çok Severdi.Düzenli Ata Binerdi,Yüzerdi Ve Bilardo Oynardı.Mustafa Kemal Atatürk,Çok Kitap Okuyan Biriydi.Yüzlerce Kitabı Vardı.En Sevdiği Kitap,Reşat Nuri Güntekin'in
Çalıkuşu Adlı Romanıydı.Öyle ki,Kitabı Sürekli Yanında Taşırdı Ve Zaman Zaman Rastgele Bir Sayfa Açıp Okurdu.Atamız 44 Sayfalık Bir Geometri Kitabı Yazdı.Bugün Kullandığımız Üçgen,Dörtgen,Çap,Artı,Eksi,Bölü,Oran Gibi Türkçe Kelimeleri Atatürk Buldu.Atatürk'ün Bu Kitap Dışında 13 Kitabı Daha Var.Mustafa Kemal;Medeni Bilgiler,Karlsbad Hatıraları,Bölüğün Muharebe Eğitimi Gibi Hem Askeri Hem De Toplumsal Konularda Kitaplar Yazdı.Atatürk İsminde Bir Çiçek Vardı.Rivayete Göre Atamız Çok Seviyor Diye Bu İsmi Koymuşlar.
Bir Başka İddiaya Göre İse Meksika Kökenli Çiçeği Türkiye'de Yetiştiren Bitkibilimciler Çiçeğe Atatürk İsmini Verdi.Mustafa Kemal Atatürk,Son Söz Olarak,"Aleykümselam" Dedi.Anlatılanlara Göre,Atatürk,Doktoruna Dikkatle Baktı Ve "Aleykümselam" Dedi.Ardından Girdiği Komada 30 Saat Kaldı.10 Kasım Günü İse Maalesef Hayatını Kaybetti (193∞).Sevgi,Saygı Ve Minnetle Anıyoruz...

Hepsini Kendi Ellerimle Yazdım Teşekkür Ederseniz Sevinirim :)


Alıntıdır.
 
Son düzenleme:

lTURK

Katılımcı Üye
10 Eyl 2015
340
0
Çoğu kişinin okumadığı özellikleri olmalıydı bence, teşekkürler :)
 

Krz3

Üye
19 Ağu 2017
70
0
eline sağlık tek sıkıntı ilk paragrafta ''güvenlik'' kelimesinde hata var
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.