ATATÜRKÜN en güzel 19 sözü

oguzmanav

Uzman üye
17 May 2009
1,195
0
TÜRKİYENİN HERYERİ
Ne mutlu Türküm diyene
Yurtta sulh, cihanda sulh
Türk esirlik kabul etmeyen bir millettir
Geldikleri gibi giderler
Hayatta en hakiki mürşid ilimdir,fendir
Beni görmek demek yüzümü görmek değildir. Benim düşüncelerimi anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir
Bir Türk dünyaya bedeldir
Millete efendilik yoktur; hizmet etme vardır. Bu millete hizmet eden, onun efendisi olur
İyi biliniz ki, Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler memleketi olamaz
Hangi istiklal vardır ki, yabancıların nasihatleriyle, yabancıların planlarıyla yükselebilsin
Türk kuvvet ve zekasının yenmediği ve yenemeyeceği güçlük yoktur
Türkiye Cumhuriyeti`nin temeli, kahramanlığı ve Türk kültürüdür
Bir gün ressamlar Türk`ün simasını kaybederlerse, yıldırımı alsınlar, yapıversinler
Gazeteciler, gördüklerini, düşündüklerini, bildiklerini samimiyetle yazmalıdırlar
Türkiye Cumhuriyeti, sanat mekteplerinin tam gelişmesine çok muhtaçtır
Basın, hiçbir sebeple baskı ve nüfuza tabi tutulamaz
Hükümeti ve meclisi dikkatli bulunduran, tenkit hürriyetidir Güreş Türk Milleti`nin ata sporudur
Türk şoförü en asil duygunun insanıdır

oguzmanav

Uzman üye
17 May 2009
1,195
0
TÜRKİYENİN HERYERİ
bütün nereye baksanız 19 güzel sözünü görürsünüz ben diğer sözleeri çirkin demedim sibiryha sende ne yaparrsam eleştiri yapıyrsun goog leye bile yas bakalım atatürkün en güzel sözleri diye karşına ne cıkacak sende dider sözlerini bul ben de öğrenmiş olayım

oguzmanav

Uzman üye
17 May 2009
1,195
0
TÜRKİYENİN HERYERİ
atam.png

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.