Atatürk'ün Fazla Görülmemiş Fotoğrafları

Baygomart

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
807
0
Kavala
Evet bu konuda sizlerle Ülkemizin Kurucusu Anafartalar komutanı Gazi Mareşal Başbuğ Mustafa Kemal Atatürk'ün fazla görülmemiş fotoğraflarını paylaşıyorum umarım hoşunuza gider​


5QWpL5.jpg


Q7b17g.jpg


G0Lb03.jpg


YNz3NE.jpg


ERvQyB.jpg


gWmj9N.jpg


0BObER.jpg


VM42Dy.jpg


qW79vB.jpg
 

KingSton666

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Nis 2016
9,816
98
25
Ankara
Gerçekten bazı görsellerini hiç görmemiştim bu değerli görselleri bizlere sunduğun için ne kadar teşekkür etsek azdır emeğine sağlık :)
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.