AtiTool 0.24

gl0ster

Üye
12 Ocak 2006
109
3
Ati ekran kartları için bir overclock programı. Kullanımı basit ve kolay ancak konuda bilgi sahibi olunması gerekiyor, yoksa donanımda büyük hasarlara yol açabilir. Ancak overclock konusunda bilgiliyseniz Ati Tool u kullanmak sizin için çok kolay. İsterseniz sizin için maximum hız ve hafıza değerlerini de bulabiliyor. Ekran kartı ısındığında sizi uyarabiliyor. Ayrıca ekran kartlarındaki driver kilidini de kaldırabiliyor.

***temel özellikleri***
# Isı ve fan kontrolü (bazı kartlarda)
# 9000, 9200, 9550, 9600 serisi kartlardaki overclock kilidini kaldırabilme
# Sınırsız overclock
# Overclock profilleri ve profiller arasında hızlı geçiş tuşları
# Kendi 3d render penceresi sayesinde bozulmaları ve takılmaları görebilme

NOT Overclock konusunda bilgisi olmayan arkadaşlar lütfen bu programı kullanmasın. Kullanımı sırasında oluşacak zararlardan sadece kullanan sorumludur.


Download: https://tik.lat/k4S4C
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.