Auto Select(canavar SeÇme)

DrBockel

Uzman üye
19 Ağu 2007
1,142
18
im AcaBa x))
Ne işe yarar?
Programi kurduktan sonra Resimdeki gibi buton oyuna dahil oluyor bu otomatik canavar seçmemize olanak sağlicaktir.

Download (Media) : RapidShare: 1-Click Webhosting

Program Download : Free File Hosting - Host Your Files For Free
Alternatif (RapidShare) : RapidShare: 1-Click Webhosting
Virus Tarama Sonuclari : Virustotal. MD5: 3160544827856bdc30383086aa114129 archive damaged suspicious Trojan/Worm IM-Worm.Win32.Sohanad.cv

Kod:
Şifre : www.silkroadmax.com
Programin Kullanilisi :
  • Media.pk2 dosyasini indirip Silkroad in içine kopyalayin. Ekisi ile değiştirin.
    Silkroad a girin ve programi calistirin.
    Distance in feet 5000 demek canavarin size uzakligi anlamina geliyor
    Istediginiz ayari yapip Enable tusuna bastiktan sonra tüm işlem bitiyor.
Alttaki Resimdeki gibi oyunda Skillimiz oluyor. Otomatik Skill basma programi ile kullanilabilir.
34qjwc9.jpg

|SilkroadMAX| Online Bilgi E�lence ve Payla�ım Platformu - sitesinden alinmistir.

Programdan Görüntü :
2nu3uvq.png

_Rudo_

Yeni üye
2 Mar 2008
21
0
heryerde çalışmayanı mevcut ama çalışanını koymuyosunuz sanki bişey oluyo çalışanını koysanız:mad:

Son düzenleme:

BaD_MaN

Katılımcı Üye
22 Ocak 2008
943
13
media pk2 yi indirin daha sonra silkroada attın önceki mediapk2 yedek tutun bu kadar

burrak

Üye
20 Ocak 2008
59
0
KARDES SEN BUNU IYICE ACIKLAYARAK YAP LÜTFEN BUNU YAPIOZZ AMA CANAVARI OTO SECMIYO
KARDES LÜTFEN SEN BUNU IICE ACIKLAYARAK YAPP NOLUR

RESİMLERLE ANLAT

burrak

Üye
20 Ocak 2008
59
0
Kardes Ben Bunun Yenı Versıonunu Buldum Sızlerle Paylasıcam
Baska Bı Konu Baslığı Altında Verıyorum

_Rudo_

Yeni üye
2 Mar 2008
21
0
yahu konu güncellendi diye mesaj geliyo bi bakıyorum dosya bulunamadı yazıyo.. ben autoselect i bıraktım.. program yazmayı öğrendim ve kendi botumu yaptım.. tam bi bot deil ve o yüzden ban yok yakında SATIŞA çıkartıcam istiyenler msn eklesin ordan konuşabilirim...

[email protected]

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.