Autodesk Image Modeler 2009 SP1

mecnun_bey

Uzman üye
24 Haz 2007
1,720
0
Karadeniz
AutodeskImageModeler_wm.jpg

Autodesk Image Modeler 2009 SP1

Autodesk ® ImageModeler ™ resim tabanlı modelleme ve Fotogrametri yazılımı 2D dijital fotoğraf, mimarlar, tasarımcılar, ve eğlence içerik yaratıcılarına 3D modelleme için yeni bir yaklaşım vererek gelen 3D modeller oluşturur. 2 boyutlu ve 3 boyutlu dünyalar Bridging, Autodesk ImageModeler olarak gerçeği yakalamak için yapılmış, binaların ölçüler alıyor ve kolayca photorealistic 3D modeller oluşturmak sağlar. Kurgu, modelleme ve tekstüre araçları daha düzenlemek için rafine, izin ve doku işlemiyle oluşan nesneler. Durum 3 boyutlu objelerin sonra farklı biçimleri olarak ihraç edilebilir. Autodesk ® ImageModeler ™ 2009 yazılımı mimarlar, tasarımcılar, ve 2D dijital görüntü eğlence içerik yaratıcılarına 3D modelleme-getirici 3D modeller için yeni bir yaklaşım sunuyor. Yazılımın kolay, üç adım iş akışı-kalibrasyon, modelleme ve tekstüre kullanıcıları, photorealistic çarpıcı gerçek dünya doğruluğu ile 3D modeller elde sağlar öğrenin.

Özellikler:

»Esnek İthalat resimler
Çoklu Görüntüler için »Destek
»3D Ölçüm araçları
»İthalat CAD Modelleri
»Birlikte Autodesk ® Maya ®, Autodesk ® 3ds Max ®, Autodesk ® MotionBuilder ® ve ürünlerin AutoCAD ® yazılım ailesi ile
»Adobe Photoshop Birlikte
»Constraint-Tabanlı Modelleme
Mimari şekiller ve »Oluştur çokgen modelleri
»Doku düzeltme
Tek bir doku haritasını görmek için farklı noktalarından »Blend resimler, occlusions önlemek ve son sonucun kalitesini artırmak
»Hassas Kullanıcı Arabirimi
»Kısayol Müdürü, düzenlemek veya uygulamanın ana klavye kısayolları değiştirmek etkinleştirdikten


Haberler :
* Makale ve Yorumlar
Sanayi ve işletme basın tarafından bağımsız değerlendirme ve analiz İnsanlar.
* Basın Bültenleri
En son haberler ve Autodesk gelen olayları alın.

swqwra.jpg

RapidShare: Easy Filehosting
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.