Automize (Linux) 8.39

Virtual Root

Kıdemli Üye
8 Haz 2008
3,489
5
Automize (Linux) İndir Download
,
Birden çok görevi yürüten Automize programı aklınıza gelen hemen her türlü işlemi otomatik olarak uygular. E-posta kontrolü ve gönderimi, FTP yönetimi, download, database SQL, ping, kopyalama, telnet, belgeleri yazdırma, birden fazla programı çalıştırma gibi akla gelebilecek pek çok işlemi programla yönetmek çok kolay. Program ileri düzey kullanıcıların yazdıkları scriptlerle programda daha kapsamlı ve kişisel komutlar yapılandırmasına izin veriyor. Web sitelerini monitörleme özelliğiyle sistem güncellemeleri takip edilebiliyor.Özellikleri:


  • Birden fazla programı otomatik çalıştırma
  • Otomatik e-posta kontrolü ve gönderimi
  • Belge Yönetimi: Bilgisayardaki belgeler zaman çizelgesine uygun olarak yazıcıdan çıkartılabilir veya silinebilir.
  • FTP Yönetimi: FTP yönetimiyle bilgisayar ve sunucu arasında oluşturulan otomatik komutlarla dosya yükleme işlemi istediğiniz zaman yapılabilir. (RFC FTP komutu çalıştırma)
  • Güncelleme Takibi: Güncellemeler otomatik takip edilerek indirilir.
  • Download yönetimi: Dosya indirme işlemlerinizi ve takiplerinizi yine programla belli bir ajandaya göre otomatikleştirebilirsiniz.
  • Microsoft Office Programlarını Otomatikleştirme: MS Access, Excel, MS Word, PowerPoint gibi Microsoft Office programları görev listesine eklenebilir.
  • Database SQL, ping, kopyalama, telnet yönetimi
  • Scripting: İeri düzey kullanıcılar yeni scriptler geliştirerek programa entegre edebilir.

automize-filemonitor-kck.jpg

 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.