AutoPlay Media Studio İle Yapılmış Bilgisayar Temizleme Aracı

mhhck

Kıdemli Üye
13 Nis 2009
3,597
3
K.IRAK

autoplay-media-studio-8-rapid-application-development.jpg

Merhaba Arkadaşlar Yararlı Olacagını Düşündüm Paylaşmak İstedim Üstadlarım Sayesinde Programı Sonunda Bitirebildim.Program Bildiğimiz Üzere Bilgisayar Yavaslamasına Karşın Boş Yere Tutulan Dosyaları Siliyo Boş Yere Tutulmuş İnternet Dosyalarını Gözatma Geçmişini Siliyor...

Program Resimleri ;

Screenshot_1.jpg

Apz Dosyası ;

Kod:
http://www.mediafire.com/download/4frbd233b3z1x2w/Clear+Pc.apz

Exe Dosyası ;

Kod:
https://www.mediafire.com/download/y0bhjpeq8miao7i/Clear%20Pc.rar

Saygılar​

erkut273

Yeni üye
18 Kas 2010
16
0
Bide ErkutÖzden Alıntıdır Diye Yazsaydın Daha İyi Olcaktı !!! Çalıntı Programla İlerleyemezsin !!

mhhck

Kıdemli Üye
13 Nis 2009
3,597
3
K.IRAK
Bide ErkutÖzden Alıntıdır Diye Yazsaydın Daha İyi Olcaktı !!! Çalıntı Programla İlerleyemezsin !!

Alıntı yaptığım sitede Erkut Özden yazmıyordu kardeş sözlerine dikkat et ,,

Varsa telif hakkın git mahkemeye ver ,, yoksa telif hakkın boş boş konuşup sinir etme beni ,,

İnsanlar yararlansın diye paylaştım ,, kendi adıma paylaşmadım!!!

Tartışmaya gireceksen özele gelirsin ,, ya da üstlerim ile iletişime geçersin varsa adaletsizlik onlar gerekeni yapar ,,

Ötesi için gereksiz yorum atmana gerek yok. Yazsaydın programın üstüne adını soyadını ,,

Koruyamıyorsan programını kendine yazılımcı mı diyorsun ?

İmzamdaki konulara bak ,, nasıl koruman gerektiği hakkında bir kaç fikir edinebilirsin ha yok korumam insanlarla paylaşırım diyorsan ben de aracı oldum insanlarla paylaşmak için ,,

Merak etme senin konunla milyon dolarlar kazanmadım :D ,, o yüzden böyle çocukça tepkilerden vazgeç.

Selametle.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.