AutoRun Design SpeciaLty

sLayEr

Özel Üye
2 Ara 2006
781
5
İstanbul
Programın Tanıtımı
AutoRun Design Specialty, adındanda anLayacağımız gibi Cd ve Dvd 'lerimiz iÇin otomatik çalıştırma (autorun) dosyaLarı hazırlamamızı sağlıyor. Program sayesinde CD ve DVD'lerinize oldukça kullanışlı, basit arayüze sahip, arka planlı, isteğe bağlı renkli vb.. Cd'ler Hazırlayabiliyoruz. Üstelik çok ii bir profesyonel Pc kullanıcısı oLmanıza Gerek yok Size bu progRam yeter.

35823kl7.jpg


Programın Özellikleri

# Kullanıcıya zor gelmeyen bir arayüze sahip olması
# Programı anlayamayan kullanıcılar için sihirbaz tarzı bir yardım desteğinin olması
# Ana sayfa, arka plan, kullanıcı sözleşmesi, lisans sözleşmesi, güvenlik, çıkış sayfası gibi sayfalar oluşturularak daha dikkat çekici olması
# Etiket, buton, resimli buton, tarayıcı, slayt gösterisi, medya oynatıcı, radyo butonu gibi 17 farklı nesne sunulması
# Programda yapılan herhangi bir dosyanın anında önizleme yapılarak yapılan hataların düzeltilebilinmesi


AutoRun Design Specialty
Sürüm : 5.0.0.6
Boyut : 10.2 Mb
Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
Kısıtlama : 30 gün
Dil : Ingilizce
İşletim Sistemi : Windows 95/98/Me/NT/2000/2003/XP
Üretici Firma : AlleySoft Software

DOWNLOAD


aLıntıdır.. 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.