Av scanner (Rapor göndermeyen sistem) Hediyem

BoostersX

Üye
17 Eki 2014
183
22
Üstadlar, geliştirdiğim bazı projeleri şifreleme avlardan kaçırma işlerinde scantime + runtime olarak taratma ihtiyacı duyuyordum lakin rapor göndermeyen siteler neredeyse kalmamış ve runtime yararlanmakta mümkün değil. Elimde uygun parçaları alacak nakitim yok idi ama artık var hatta takviyelerin birini bugün yaptım bilgisayarıma. 12.07 tarihinde de yapacağım sistem için tüm donanımlar tamamlanmış olacak.
Ama diyorum ki, Bunu AR-GE'ye göre uyarlayayıp arayüzlü hâle getirip THT adına yapmak istiyorum. AR-GEyi yıllardır severim hem canlılık olur. Hem ben her daim kullanmayacağımdan, işten döndüğümde de biraz sorumluluk olur bu hoşuma gider. Çok ekmek yedik burdan ama karşılığını vermedim hiç. Üyelere yetişmeye çalışmak hoşuma gider.
Ama şöyle bir durum var, yapacağım sistem tam otomatik değil maalesef. Yani tarama işlemlerini benim yaptırmam gerekiyor bu da gecikme durumu yapabilir şuan buna da çözüm arıyorum.
Sizler ne düşünüyorsunuz ?

Kullanılacak Av'ler:

1-) Windows 10. 2-) Eset 3-) Avira 4-) Bitdefender 5-) Kaspersky 6-) Avast 7-) avg 8-) McAfee

Ar-ge Olmasa da Undetecte de konu olabilir dediğim gibi bir de arayüz düşünüyorum buranın logosunu barındıran.
Yorum, Öneri Tavsiye Mutlaka bekliyorum :)
Rapor gönderilmemesine her türlü kefilim :)

Görüşlerinizi bekliyorum, görüşler bu hususta önemlidir.
Turkhackteam adına scanner servisi açmayı düşünüyorum, ne kadar manuel de olsa undetect bölümüne birazcık canlılık katacağını düşünüyorum.
Tekrar belirteyim şu hususları
Açıkcası bi virüs geliştiriyorum kendime gerekliydi çünkü taramalar scantime ve bi yerden sonra ücretli bu servisler ve bu sistemi oluşturabilmek için ve hız için bir kaç donanımlara ihtiyacım vardı
İyi bir pc var idi zaten
ilave ram temin ettim.
İlave ssd yarın ulaşacak ücretini çoktan ödemiş bulunmaktayım.
Rapor göndermemesi için de etraflıca düşünüp ufak bir sistem geliştirdim diyelim.
Scantime'ın ötesinde runtime da olacak olması ekstra güzellik katacak.

Son düzenleme:

Maveraün Nehr

Blue Team Expert
25 Haz 2021
975
1,861
41.303921, -81.901693
Düşüncem Argüman kullanabilirsiniz uzaktan işlemi yapar hidden koduyla gizlersiniz. İşlem sonucunu metin belgesine aktarabilir oradan forma bağlayabilirsiniz diye düşünüyorum.

BoostersX

Üye
17 Eki 2014
183
22
Düşüncem Argüman kullanabilirsiniz uzaktan işlemi yapar hidden koduyla gizlersiniz. İşlem sonucunu metin belgesine aktarabilir oradan forma bağlayabilirsiniz diye düşünüyorum.
Püf noktayı söylemeyeyim dedim ama bir kısmını söyleyeyim;
Her antivirüs için ayrı ayrı sanal sistem açılacak ve bunu vb6 gibi bir kodlama diliyle entegre etmek çok zor, iş neredeyse işletim sistemini özelleştirmeye dayanabilir. Kodlayacağım arayüz, istekleri sırası ve zamanı ile bana iletecek ve geri dönüş sağlayacak şekilde olacak, aktiflik kontrolü ekleyeceğim gibi hocam. Yani arayüzü açan o an sistemlerin aktif olup olmadığını görebilecek ve belki de benimle anlık iletişime de geçebilecek arayüz üzerinden. hepsi mümkün benim için zor değil kodlaması

Maveraün Nehr

Blue Team Expert
25 Haz 2021
975
1,861
41.303921, -81.901693
Püf noktayı söylemeyeyim dedim ama bir kısmını söyleyeyim;
Her antivirüs için ayrı ayrı sanal sistem açılacak ve bunu vb6 gibi bir kodlama diliyle entegre etmek çok zor, iş neredeyse işletim sistemini özelleştirmeye dayanabilir. Kodlayacağım arayüz, istekleri sırası ve zamanı ile bana iletecek ve geri dönüş sağlayacak şekilde olacak, aktiflik kontrolü ekleyeceğim gibi hocam. Yani arayüzü açan o an sistemlerin aktif olup olmadığını görebilecek ve belki de benimle anlık iletişime de geçebilecek arayüz üzerinden. hepsi mümkün benim için zor değil kodlaması
Valla helal olsun bunları yapabiliyorsanız sizin de kod bilginize bir göz atmak isterim muhtemelen yazılımla alakalı eğitim aldınız zira ben bu kadarını yapamam yazılım ben de var da sadece aşk için tekrardan başarılar diliyorum bu konuda

BoostersX

Üye
17 Eki 2014
183
22
2021 11 temmuz pazar 21 sularında harddiskim yanarak bütün arşivim elimden kaybolup gitmiştir.
Artık bu ortamlarda vasfım kalmadı.
Bu proje de maalesef gerçekleşemeyecek.
Herkesten özür dilerim.
Bu aynı zamanda vedadır.

Bu foruma hoş olmayan davranışlarda da bulunmuşluğum olmuştur onlar için de özür dilerim ama emin olun hep yazılım ekibine girmek istediğimden ve girememişliğin kuyruk acısıydı var olun dostlar, hocalarım.
uzun bir süre S C B olarak bilindim ondan önceki üyeliğim baho26340dır
Buranın çok ekmeğini yedim kendime çok şey kattım geliştirdim. Ama artık sadece beynimde kalanlar benim. Veriler sizlere ömür.
Gerçekten üzgünüm. Bunca yılda 2009/2010dan bu yana bu veriler hep vardı hep üstüne eklendi. O yüzden bi hünerimi kaybettim.
Temelimde hep buraya yararlı bir yazılımcı olmak var idi.
Beni ben yapan 3te1'lik dilimim gitmiştir artık.

Hakkınızı helal edin.

Son düzenleme:

'Rio

Katılımcı Üye
25 Haz 2021
567
150
C:\System32
Üstadlar, geliştirdiğim bazı projeleri şifreleme avlardan kaçırma işlerinde scantime + runtime olarak taratma ihtiyacı duyuyordum lakin rapor göndermeyen siteler neredeyse kalmamış ve runtime yararlanmakta mümkün değil. Elimde uygun parçaları alacak nakitim yok idi ama artık var hatta takviyelerin birini bugün yaptım bilgisayarıma. 12.07 tarihinde de yapacağım sistem için tüm donanımlar tamamlanmış olacak.
Ama diyorum ki, Bunu AR-GE'ye göre uyarlayayıp arayüzlü hâle getirip THT adına yapmak istiyorum. AR-GEyi yıllardır severim hem canlılık olur. Hem ben her daim kullanmayacağımdan, işten döndüğümde de biraz sorumluluk olur bu hoşuma gider. Çok ekmek yedik burdan ama karşılığını vermedim hiç. Üyelere yetişmeye çalışmak hoşuma gider.
Ama şöyle bir durum var, yapacağım sistem tam otomatik değil maalesef. Yani tarama işlemlerini benim yaptırmam gerekiyor bu da gecikme durumu yapabilir şuan buna da çözüm arıyorum.
Sizler ne düşünüyorsunuz ?

Kullanılacak Av'ler:

1-) Windows 10. 2-) Eset 3-) Avira 4-) Bitdefender 5-) Kaspersky 6-) Avast 7-) avg 8-) McAfee

Ar-ge Olmasa da Undetecte de konu olabilir dediğim gibi bir de arayüz düşünüyorum buranın logosunu barındıran.
Yorum, Öneri Tavsiye Mutlaka bekliyorum :)
Rapor gönderilmemesine her türlü kefilim :)

Görüşlerinizi bekliyorum, görüşler bu hususta önemlidir.
Turkhackteam adına scanner servisi açmayı düşünüyorum, ne kadar manuel de olsa undetect bölümüne birazcık canlılık katacağını düşünüyorum.
Tekrar belirteyim şu hususları
Açıkcası bi virüs geliştiriyorum kendime gerekliydi çünkü taramalar scantime ve bi yerden sonra ücretli bu servisler ve bu sistemi oluşturabilmek için ve hız için bir kaç donanımlara ihtiyacım vardı
İyi bir pc var idi zaten
ilave ram temin ettim.
İlave ssd yarın ulaşacak ücretini çoktan ödemiş bulunmaktayım.
Rapor göndermemesi için de etraflıca düşünüp ufak bir sistem geliştirdim diyelim.
Scantime'ın ötesinde runtime da olacak olması ekstra güzellik katacak.
Yaparsanız harika olur 👏🙂

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.