Avatar Çalışmalarım - Deal Yarach

27 Haz 2016
83
0
Oyun Avatarları

AJLzPz.jpg
GzBDXN.jpg
1dLE3Y.jpg

r931aV.jpg
qBbvaB.png

EJgDBv.jpg
PM0DV7.jpg

MJ0DZ2.jpg
aELYvB.jpg

ZdZ36k.jpg
VY0DOP.jpg

l1dZGE.jpg
nrRl6R.jpg

L3yDWz.png
7vqDrr.jpg

EJgDj9.jpg
o7jV12.jpg

dbPv27.jpg

VY0GLq.jpg
VY0G6V.jpg

1dL3rD.jpg
L3yX11.png

J2aM3Y.jpg

81dvnn.jpg
Gz0AQr.jpg

6nXV70.jpg
mLkyq8.jpg

B2AQoM.jpg
PMrWvO.jpg

Arkadaşlar,her türlü görüşlere açığım.Avatarlar kullanılabilir.İstediğiniz oyun avatarı varsa isteyin yeter. :)

Son düzenleme:

0x55

Üye
25 Haz 2016
86
0
Grafik tasarım bölümünde tht ibareli konular açılmalıdır, eline sağlık

27 Haz 2016
83
0
:D cs6 da hangi photoshop mu ne bir video atarmısın belki vesile olursun yapmama teşekkürler

İnternet araştırın hocam.

Dostum Bunlar Senin Çalışmaların Değil Resme Sağ Tıklayıp Google İçinden Ara Diyince Milyonlarca Sonuç Çıkıyor Birbirimizi Kandırmayalım

Hocam sizi yemiyorum bulun 1 tanesinden google de bravo deyeceğim zaten bulamazsınız çünkü kendim yaptım! sadece bunların wallpaperlerini indirip kırpıp çerçeve ekliyorum veya efekt.:RpS_biggrin: İşallah anlamışsınızdır

TurkishSpyHacker

Kıdemli Üye
21 May 2016
2,046
1
İstanbul
İnternet araştırın hocam.

Hocam sizi yemiyorum bulun 1 tanesinden google de bravo deyeceğim zaten bulamazsınız çünkü kendim yaptım! sadece bunların wallpaperlerini indirip kırpıp çerçeve ekliyorum veya efekt.:RpS_biggrin: İşallah anlamışsınızdır

Far Cry 4'ün Yeni Güncellemesi Yayınlandı!- CNN TÜRK - tarafsız güvenilir haberler
assassin’s creed 3 wallpaper hd 1366×768 – Oyunları oyun oyna! En kral oyunlar seni bekliyor
Hunter in Crysis 3 HD Wallpaper - iHD Wallpapers
Buyur Dostum Aynıları Burda Var ?

25 Haz 2016
135
0
Bunlar arkadaşın çalışması olduğu için saygı duyarım.Yinede başarılarının devamını dilerim dostum.

27 Haz 2016
83
0

Seni beni anlamadın bir daha da anlatmayacağım,ben bunların wallpaperlerini indirip kırpıyorum sonra efektler veya çerçeveler ile kaplayıp avatarlarını yapıyorum.Bu şekle gelmiş avatarları hayal aleminde bile bulamazsınız.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.