avatar yapma programı

arsoy

Katılımcı Üye
27 Ara 2006
628
3
TurkHackTeam
Arkadaşlar elizde begendiginiz bir resim var avatar olarak kullanmak istiyorsunuz ama bir türlü resimi küçültemiyormusunuz ozaman bu program tam size göre……..

17ny7qv.jpg


23cd15ec.jpg


36ow7mz.jpg

Download: http://www.j-q-l.freeserve.co.uk/sof...atar_setup.exe
 

DaLGaLaR

Yeni üye
7 Şub 2007
4
0
arkadasim tesekurler programi indirdim fakat bir sorun yasiyorum. gifli resmi avatar yapiyorum olmuyor. resimde hareket yok. neden ? gifliyorumda halbuki.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.