Ayakkabı numaranı söle yaşını sölim...

golca14

Katılımcı Üye
19 Eyl 2007
606
15
1)Hesap makinenizi elinize alın.

2)Ayakkabı numaranızı 5 ile çarpın.

3)çıkan sonuca 50 ekleyin sonra 20 ile çarpın.

4)çıkan sonuca 1006 ekleyin.

5)Son olarak doğum yılınızı sonuçtan çıkartın.

Karşınıza 4 rakamlı sayı çıkacak.ilk iki rakam ayakkabı numaranız,son iki rakam yaşınız...
(Buçuklu sayılar kullanmayın)
Genellikle tutuyor.ama tutmazsa ayaklarınızda sorun var demektir

bi deneyelim isterseniz

themet

Yeni üye
2 Eki 2007
31
0
2008 de olduğumuza göre; doğum günümüzden önceki günler hesaplayacaksak 1006 yerine 1007 eklemeliyiz.doğum günümüzden sonra hesaplayacaksak 1008 eklemeliyiz.daha doğru çıkar.

rowing

Yeni üye
12 Ara 2007
17
1
ayakkabı numaramdan dıosun hahahaah dogum tarıhımı ıstıosun guldurme kardes bole bos ıslerle oyalama bızii

ocshilagon

Üye
1 Ocak 2008
88
0
ben hayatımda böyle saçma bi saçmalık görmedim ya.:D:D ayakkabı numaraları 20 ile 45 arasında değişir oysa insan yaşı 0 ile 70 arasında olabilir.bunu nasıl açıklıycak bu.ya bırakın bu işleri mantıklı işlerle uğraşın gözünü sevem kardaşşşşş......:D:D (darılma ama)

emresenn

Üye
13 Şub 2008
82
0
1008 yazınca çıkıyo.güzel bi matematik oyunu bunun gibi çok var ama ayak numarası karşı tarafın ilgisini çekmektir olay dogum tarihi ile ilgili yani

BLaCK_FaCe

Katılımcı Üye
28 Haz 2007
303
2
trabzon
bunun ayakkabı numarasıyla pek bi alakası yok gibi düşünüyorum acaba doğru mu?
benim yaşımdaki kızların ayak numarası ortalama 36-37 falan benim ayak numaram 41 benim yaşımda olupta ayak numarası 43-44 olan erkek bile var.nasıl olacakta bu kadar farklı numaralardan aynı işlemi yaparak ortak bi sayı çıkacak merak ediom:confused:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.