ayakkabı numaranızdan yaşınızı çıkarın :D

CyberBlade

Katılımcı Üye
6 Tem 2006
962
15
İstanbul
Arkadaslar bu olay gercekten çok ilginç ben ilk yaptıgımda baya sasırmıstım
olay su simdi bir kağıt birde kalem alın
ayakkabı numaranızı 5 ile çarpın
cıkan sonuca 50 ekleyın
cıkan sonucu 20 ile carpın
cıkan sonuca 1005 ekleyın
ve son olarak dogum yılınızdan cıkartın

SONUC:ilk iki rakam ayakkabı numaranız son iki rakam yasınız cıkacak

:D:D:D

balık

Yeni üye
31 Eki 2006
22
0
kardeş öncelikle teşekkürler ama 1005 yerine 1007 eklersen yaş ve ayakkabı nosu tam çıkıyo

besthacker

Üye
21 Ocak 2007
96
0
hepsi yanlış ben 13 yaşında ve 41 numara ayakkabılı çıktım ama 42 numara ayakkabılı ve 15 yaşındayım

city41

Üye
13 Ara 2008
198
0
dostum doğrusu bu 1005 değil 1008 ok;)

icon10.gif
denemesi bedava....
Ayakkabı numaranızı 5 ile çarpın.

Çıkan sonuca
50 ekleyin.

Çıkan sonucu 20 ile çarpın.

Çıkan sonuca
1008 ekleyin.

Ve son olarak
doğum yılınızı çıkarın.

............. :yaho1

Dört haneli bir sonuç bulacaksınız.

ilk iki rakam ayakkabı numaranız, son iki rakam yaşınız.

Sonuç şaşırtıcı degil mi????????
:yaho1teşekkürü çok qörmeyelim aRKadaşLaR...:yaho1

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.