Aylık : E-Dergi 43.Sayısı ÇIKTI!

belkiran

Üye
19 Ağu 2017
118
0
Cevap: Aylık : E-Dergi 43.Sayısı ÇIKTI !

Merhabalar, dergimizin 43. Sayısı ile sizlerleyiz. İyi okumalar dileriz...

Dergimizi okumak için:

THT E-Dergi 43.Sayı

Diğer Sayılarımızı Okumak İçin:

THT E-Dergi

Emeği Geçenler

RAUN
Uchiha-Sasuke
'blackcoder
Laurange
CodeTyper
kanserojen

Dergimizi okuduktan sonra konu altından düşüncelerinizi belirtmeyi ve E-Dergimizi sosyal mecralarda kullandığınız hesaplardan paylaşmayı ihmal etmeyiniz.

zehir gibisiniz kutluyorum sizi:cool

BÖKE

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Ağu 2016
8,754
411
Bu sayı ayrı bir şahane olmuş ben gerçekten keyif aldım okurken emeği geçenleri tebrik ederim hep birlikte daha nice sayılara.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.