Aynalar Yalan Söylemez

kunt

Katılımcı Üye
3 Şub 2006
266
2
abi bi kere cin diye bir şey yoktur inanmayın boyle seylere derseniz kafir olursunuz cünkü cinlerin var oldugu kuranda soylenmiştir cin suresi ile eger cinlere inanmamıs olursanız kuranada inanmamıs olursunuz cisimlerin görüntüsü cisimden cıkan ısıgın aynaya yansıması ve orda olusması sonucu olusur ordanda gözümüze yansıyarak görüntüyü görmüş oluruz evet aynalar yalan soylemez

4 Kas 2006
92
0
yaaa arkadaşlar bu tür şeyler gerçekten doğrudur. dünyamız aslında sadece görünen varlıklarla değil, görünmeyen varlıklarlada tıka basa doludur. size tavsiyem bu tür şeylerle kesinlikle kesinlikle uğraşmayın. hani, arkadaşlar bi araya gelir ya gece o meşhur ****fizik olayları açılır konuşulur. bunuda yapmayın. biz o konuları açtık bi kere ve inanmayacaksınız uyarı bile aldık(yeğenim aldı). kısaca anlatayım. bu tür konuları açmak onları rahatsız ettiği için gece yarısından sonra bu tür şeyler konuşulmaz. neyse bizde tam bu cin davalarını konuşmuştuk. saatte geç olmuştu doğrusu. söyle 1-2 filandı işte yarın okul var diye ben yattım. yeğenimde bana dedi ki şu gta vice city oyununa biraz takılayım dedi. tamam dedim kulaklığı taktırdım ve yeğenim oynamaya başladı. odadaki diğer arkadaşımla ben sızmışız. yeğenim oyunu oynarken garip bir ses yğenime şuna benzer şeyler söylemiş. kendinize dikkat edin çok ileri gidiyosunuz size gününüzü göstericem gibi şeyler işte. ddiğim gibi ben uyuyodum. yeğenim beni uyandırdı ve dedi ki bu oyundan garip garip sesler gliyo beni uyardı. oyunda böyle bişeyler varmı diyee sordu. bende dedim ki gta oyununda insanlar bazen konuşuyo ama türkçe konuşma yok dedim neyse sonra anladık ki bizi uyardılar. o günden sonra ben gece yarısından sonra bu tür konuları valla açmamaya dikkat ediyorum. sizde açmayın. onları sakına tabir etmeyin. yani yok şurası şöyle burası böyle demeyin. pis yerlerde yada diğer arkadaşların dediği gibi küllerle fazla uğraşmayın. ben küçükken çocukluk işte pis havuzda yüzmüştüm heralde onlara rastmı geldik ne oldu bilmiyorum ama gece sırtıma biri vurdu halıdaki ayak seslerinide duydum ama korkudan bakamadım işte. buda benim başıma geldi. eğer öyle şeylere denl geelirseniz fatiha ve ihlas surelerini okuyun. konuşmayın, korkmayın sadece gözlerinizi kapatın ve okuyun. çünkü sizi orada sadece Allah kurtarabilir.Onların ne yapabileceğini bilmiyoruz neyse fazla derinlere daldım galiba. bidaha çıkamayız mazallah :))). dediğim gibi fazla uğraşmayın bu konularla. k.i.b eyvallah

žй3X™

Kıdemli Üye
4 Mar 2007
2,210
37
ŜŦγĻэ BσγšŜ_
Cın Dıe Bısı Yok Diemeyız Kur'anda Bıle Yazıo Yaen Bır Cok Kısı Sahıt Olmustur.......

Ama TABI cINLER TurLu TuRLu NESE KonusMıyAK Konustukca Stres Basıo Benuı Bunlardan...

Anonymous

Katılımcı Üye
25 Kas 2006
849
5
İstanbul Geceleri
Cin Denen Varlık Vardır Evet Biz Onu Göremiyoruz Onlar Bizi Görüyor Ama Bize Zrar Verebilecek Varlıklar Değil Biz Onlara Bulaşmadıktan Sonra Onlara Bulaşmassanız Onlarda Size Bulaşmaz Hatta İnsanlardan Uzak Yerlerde Yaşarlar Ürkülecek Birşey Değil...

şahan

Yeni üye
15 Ağu 2007
43
0
32
G.Antep
ben kucukken yatagımn tam karsısında buyuk ayna wardı bende uykum olmadıgında hep aynaya bakardım anam dedı sakın baqma gece aynaya bakma :D sımdı kafam TIN dedı :)

Tyrael

Üye
15 Tem 2007
173
1
Bence bakmayın cunku biras korkunuz varsa olmayan seyleri gorur gibi olabilirsiniz yani gormek istediginiz seyi gorur gibi olrusunuz ve karanlıkdan cok korkarsınız benden size tavsiye.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.