aynı wifi deki cihazlar hack

Dark magic

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,136
0
AGIRÎ
Merhaba,
Zanti bu alanda en iyisi diyebilirim,
Bunun yanı sıra Dsploit ve Csploit'te işinize yarar.
İsterseniz cihaza Nethunter kurup mitmf atack yapıp veya SET(social enginering tool kit), wireshark gibi linux tool'larından yararlanabilirsiniz.

-YARDIMSEVER ÜYELER KULÜBÜ
 

Emre160703

Kıdemli Üye
12 Haz 2016
2,101
0
Localhost
diğer cihazım bozuldu kingroot yüzünden king roota pek güvenmiyorum o yüzden atıktan 1 hafta sonra cihazın yazılımı bozuldu yapılmıyor yeni yazılım kabul etmiyor

Supersu uygulamasını yükleyip ayarlarından kaldırabilirsiniz. Kısacası cihazınıza root atmanızın bir sakıncası yok. Olur da cihaza zarar gelirse garantiye vermen gerekirse rootu kaldırmak için bir çok yöntem mümkün. Dediğim gibi supersu uygulaması ile kaldırabilirsiniz gayet güvenli.

Y.Ü.K
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.