BABACAN ABİMİZ(BLACK KİNG)

By muradQ

Üye
3 Eki 2019
154
111
canada
Merhaba 2012 yılından beri tanıdım ve bu tht forumu için elinden geleni yapıp birçok konuda egoya yada yüksekten bakmadan samimi bir şekilde yaklasip konuları çözen babacan abimiz nerede acaba forumu mu bıraktı?

XKaraGERGEDANX

Uzman üye
19 Ocak 2021
1,372
113
3301/1.1.ano
kimse burada durmak zorunda değil çünkü burada pek bir şey yok gerçekten bu konuda ilerlemek isteyen bir kişi için yeterli dökümanın olmadığı bir yer burası bende sırf muhabbeti için buradayım ama gittikçe kendini hacker zanneden küçük çocuklarla dolmaya başladı ben olsam bende 2012 den beri burada durmayıp başka yerlere giderdim çok daha güzel forumlar var ve emin olun ki .org .com uzantılı yerlere ben forum demiyorum

By muradQ

Üye
3 Eki 2019
154
111
canada
Hesap bu sanırım, son görülme 2015 de

Baya olmuş girmeyeli o kadar bilgili ve samimi bir insan daha görmedim forumda rütbe onun için hicbirseydi abi kardeş gibi ilişkimiz vardı üzüldüm valla

kimse burada durmak zorunda değil çünkü burada pek bir şey yok gerçekten bu konuda ilerlemek isteyen bir kişi için yeterli dökümanın olmadığı bir yer burası bende sırf muhabbeti için buradayım ama gittikçe kendini hacker zanneden küçük çocuklarla dolmaya başladı ben olsam bende 2012 den beri burada durmayıp başka yerlere giderdim çok daha güzel forumlar var ve emin olun ki .org .com uzantılı yerlere ben forum demiyorum
Çok haklısın böyle insanları kaybetmemek lazım onun buradaki durduğu süreçte görmüşsen herkese yardıma koşuyordu kral adamdı bana çok iyiliği düştü Allah yolunu açık etsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.