Babylon Pro 7.0.0.16 FuLL

bLoOdLusT1912

Kadim Üye
1 Ağu 2007
5,470
41
6l3m7vd.jpg


Çok güzel kelime çeviri programı. İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Japonca,
Çince ve daha birkaç dilden daha Türkçe'ye kelime kelime çeviri yapabilir, anlamını
öğrenebilirsiniz. Bu programı yükledikten sonra üreticinin web sitesine gittiğinizde
istediğiniz sözlük programlarını yüklemeniz gerekiyor.

Programın tercüme sesi seçenekleri de bulunmakta. Tercümeyi kadın sesinden veya erkek sesinden dinleyebilirsiniz. İndirdiğiniz kurulum paketini kurduğunuz anda eklenti programda
aktif olacak ve o andan itibaren yapmış olduğunuz tercümeler kurduğunuz eklentiye göre seslendirilicektir.

Babylon Pro'yu bilgisayarınıza kurduktan sonra çeviri dosyalarını programa ekleyerek sözlüğünüzü kusursuz bir hale getirebilirsiniz.


6jw0x1y.jpg


Not: İçinde patch mevcuttur.

DOWNLOAD
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.