Bana İngilizceyi Öğrenebileceğim bir yer önerebilirmisiniz.

herogazi

Üye
17 Nis 2015
52
0
Başlıkdandan analaşılacağı üzere ingilizce öğrenmek istiyorum aslında şu ana kadar öğrenmem lazımdı fakat boşa saldım dersleri ama anladımki ingilizcesiz almancasız hayat geçmiyor bana
Anlatımı iyi Olan Almanca Ve İngilizce Eğitimi veren site link yada youtube kanalı felan önerebilirmisiniz.

MrExploit

Üye
23 Tem 2008
82
0
kitapla dersler asla öğrenemezsin. Benim gibi dizi film müzikden öğreneceksin. Çok sevdiğin tekra tekrar izlemek istediğin bir diziyi , tr altyazılı izle. Bölümleri konuşma tarzlarını iyice bi hazmet. sonra ingilzce altyazılı izle , altyazısız izl , tekrar türkçe altyazılı izle. Ben böyle öğrendim... Artık her filmi ingilzce izliyorum. Örnek ben how i met your mother dizisini 9 sezon 10 kere bitirdim. Bu Dizi günlük ingilzceyi , argo ingilzceyi içerdiği için günlük konuşmaları anlaman için önemli. Kitapdan öğrenilen ingilzceyle anca kitapları azcık anlarsın. insanları anlayamassın. dizi film müzik , sözleri ezberleme tekrar tekrar okuma. Hem keyifli hemde garanti yöntemdir.

Yusufbal

Katılımcı Üye
17 Nis 2014
339
0
Hatay
kitapla dersler asla öğrenemezsin. Benim gibi dizi film müzikden öğreneceksin. Çok sevdiğin tekra tekrar izlemek istediğin bir diziyi , tr altyazılı izle. Bölümleri konuşma tarzlarını iyice bi hazmet. sonra ingilzce altyazılı izle , altyazısız izl , tekrar türkçe altyazılı izle. Ben böyle öğrendim... Artık her filmi ingilzce izliyorum. Örnek ben how i met your mother dizisini 9 sezon 10 kere bitirdim. Bu Dizi günlük ingilzceyi , argo ingilzceyi içerdiği için günlük konuşmaları anlaman için önemli. Kitapdan öğrenilen ingilzceyle anca kitapları azcık anlarsın. insanları anlayamassın. dizi film müzik , sözleri ezberleme tekrar tekrar okuma. Hem keyifli hemde garanti yöntemdir.

Kesinlikle arkadaşa katılıyorum iyi bir İngilizce için film , müzik gibi şeyleri izleyip dinlemelisin , sözlük ezberliyerek gramer öğrenerek pek bise olmaz .

bastalavista

Uzman üye
18 Ağu 2011
1,029
0
Ev
Engoo.com ucret karsiliginda seni skype uzerinden yabanci hocalarla görüntülü konuşturuyorlar denemedim fakat 2 ders denemelik ucretsiz bence faydali bir platform denemelisin

can678

Üye
3 Haz 2015
80
0
Daylight ıngilizce eğitim setini öneririm.
Bu set seni belirli bir yere kadar getirir ama ilerisi için arkadaşların da dediği gibi ingilizce film, müzik olmazsa olmaz.

tatarix33

Yeni üye
14 Şub 2016
20
0
Başlıkdandan analaşılacağı üzere ingilizce öğrenmek istiyorum aslında şu ana kadar öğrenmem lazımdı fakat boşa saldım dersleri ama anladımki ingilizcesiz almancasız hayat geçmiyor bana
Anlatımı iyi Olan Almanca Ve İngilizce Eğitimi veren site link yada youtube kanalı felan önerebilirmisiniz.

en garantisi ingilizce kursu:RpS_lol::RpS_lol::RpS_lol::RpS_lol::mml:mml:RpS_thumbsup::RpS_thumbsup::twist:twist

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.