bangladeş Devlet polis sitesi açığı

AquieLL

Kıdemli Üye
1 Tem 2014
4,036
16
aquu.php
Beyler Boşuna Denemeyin Md5i yok veya Başka bir Tür Şifrelemesi Var.Çözülmüyor Yıllardır Bulunan site...

Pag

Yeni üye
4 Nis 2016
24
0
iyi acık yakalmıssın ordaki pdf cok onemli dosyalar hepsin alın bence

erkanbaba0

Katılımcı Üye
14 Eki 2012
444
0
CF-Venice
bulduğunuz şifreleri bana yollayın beyler elimde çok sağlam bir işletim sistemi var s*kseniz yakalayamazlar şifreyi alamadım ben siz deneyin aldıklarınızı bana yollayın eğer şifre doğruysa 5 dakkaya indexi basar zonemi alır kenara çekilirim :)

AquieLL

Kıdemli Üye
1 Tem 2014
4,036
16
aquu.php
Üslubunuza Dikkat Edin Efendim.Küfür THT Topraklarında Yasaktır.

DEDİĞİM GİBİ SİTENİN AÇIĞI VAR AMA ŞİFRE KIRILMIYOR 2014 YILINDA BENDE BULMUŞTUM.BOŞ SİTE.

RIZA SERT

Katılımcı Üye
27 Haz 2013
297
0
.php?id=
üslubuma dikkat ediyorum ayrıca ben oraya yıldız işaretide koymayabilirdim ve bana bir daha çocuk diye hitap etme yaşım 21 varsa sıkıntın ömden numaranı at

Küfürü Ne İçin Değil Nerede Ettiğin Önemlidir :) Numaramı Ne Yapacaksın Fake Hesaplarında Paylaşım Sapıklarlamı Uğraştıracaksın Bizi * Koymuş :D

Whiteht

Uzman üye
4 Haz 2015
1,346
1
C:/
kardeşim bu açığı bende denedim veritabanını çektim baya sürdü :D sonra pc yi kapadım kaydetmeyi unutmuşm şifreleri kırmmayı da denemedim :D ama 3 tane user çıkıyodu db den

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
üslubuma dikkat ediyorum ayrıca ben oraya yıldız işaretide koymayabilirdim ve bana bir daha çocuk diye hitap etme yaşım 21 varsa sıkıntın ömden numaranı at

Tehdit mi ediyorsun?
Forumda sansürlü sansürsüz küfür YASAK!
Saygı çerçevesinde iletişim kurmak ZORUNDASINIZ.
Yaşın önemi yok.HERKES için geçerli.
Çocuk gibi tartışmak isterseniz ikinizde forumdan yollarız öyle tartışırsınız.
Oyun parkı değil burası.

'GonzaLes

Yaşayan Forum Efsanesi
17 Nis 2015
11,747
258
85
Kayseri
Tehdit mi ediyorsun?
Forumda sansürlü sansürsüz küfür YASAK!
Saygı çerçevesinde iletişim kurmak ZORUNDASINIZ.
Yaşın önemi yok.HERKES için geçerli.
Çocuk gibi tartışmak isterseniz ikinizde forumdan yollarız öyle tartışırsınız.
Oyun parkı değil burası.

Açılın 2nokta geliyor :inv

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.