Banlama Kıstaslarımız

Zubea

Yeni üye
7 Haz 2016
4
0
Evden
Son çare olarak ban yazmışsınız lakin kaç kişi buna uyuyor ? uyarmaksızın ilk etapta ban atıyorlar siz ise son çare demişsiniz biraz gülünç geldi

Se-ZeR

Emektar
12 Tem 2008
10,796
114
Antalya
Son çare olarak ban yazmışsınız lakin kaç kişi buna uyuyor ? uyarmaksızın ilk etapta ban atıyorlar siz ise son çare demişsiniz biraz gülünç geldi

ben komik bir şey göremiyorum, uyarılmasına rağmen, inatla devam eden kişiler hakkında direk işlem yapılmakta. Kimi durumlarda da kişi durdurulamayacaksa direk yaptırıma gidilebilmekte.

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,055
388
Ankara
Her Türlü Irkçı Yaklaşım (Din, Dil, Mezhep, Irk Ayrımı Yapan) -> Bu tip insanlar genelde önyargılı olduklarından önyargılarını kıracak zaman/sabır her zaman olamayabiliyor, zamanınız yoksa bana yönlendirin, benimde olmadığında sizlere yönlendireceğim. Buna rağmen kişi fikrinde kararlıysa önce 1 ay, kişi geldikten sonra davranışına devam ediyorsa 1 yıl banlayın.

Ağzına sağlık...

numberonehacker

Yeni üye
16 May 2016
5
0
Se Zer Bey kusura bakmayın ben burda gruplaştm 1 hafta değil 2 hafta değil uyarısız süresiz ban Yedim benim Suçum neydi ?

Whisber

Kıdemli Üye
13 Nis 2014
3,694
1
Tekrardan okunmasi gereken bir konu hem mod hem uye arkadaslarimiz icin. 3. Okuyusum.

Heroglif

Katılımcı Üye
19 May 2018
373
1
Türkiye
Şu Söz Çok Hoşuma Giti elerinize sağlık Emin olun en kızgın üyeler, kendisine ilgi gösterip sorununu çözdüğünüzde foruma en bağlı üyelere dönüşmekteler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.