(basit) hack yapmadım diyen kalmasın

7h3_M47k4p

Katılımcı Üye
26 Ara 2007
818
11
38
Almatı / KAZAKHSTAN
arkadaslar oncelıkle bır ındeximiz olması lazım
index isi bittkten sonra
google amcaya basvuruyoruz...
google amcaya bunu yazıyoruz:
google amca google amca al ;
"inurl:images/upload.asp"
yazdıktan sonra karsımıza googe amcanın sayfasında sıteler cıkacak ordan bırıne gırıyoruz ve indeximiz upload ediyoruz.
oldukca basıt iss acıgından da basit :)
örn:
[bu linki yanlızca kafası çalısanlar görür]
sitemiz bu olsun
gözat sekmesinden indeximiz upload edelim
index ismini unutmayalım mesela benımkı avril.htm olsun
sitenın sonundakı upload kısmını sılıp index isminiz yazdıgınızda goreceksınız
[bu linki sadece kafası çalışanlar görür]
index koymadım salladım oylesıne

kanlikartalvo0.gif

verılmısse ozur dılerım hemde cok cok ozur dılerım
repleri unutmayalım :D

Son düzenleme:

h@cker_baba

Katılımcı Üye
18 Ara 2007
273
9
gerçekten güzel paylaşım denedim işe yarıyor yeni neferler için iyi olacaktır selametle!!!

THE_MILLER

Katılımcı Üye
8 Ocak 2007
459
21
85
Italy // Roma
Teşekkürler ;
Aslında bu bir deface sayılmaz upload sitelerine resim yerine html çekebiliyorsun.
Yani sisteme zarar verilemez.
Yinede emeğe saygı
+rep

jk6223

Yeni üye
19 Kas 2007
5
0
arkdaşlar lütfen şaçmalamayın böle hack mi olur AnaSyfaya index konur 3 gün sonra ftp çökertilir boş bunlar

7h3_M47k4p

Katılımcı Üye
26 Ara 2007
818
11
38
Almatı / KAZAKHSTAN
arkdaşlar lütfen şaçmalamayın böle hack mi olur AnaSyfaya index konur 3 gün sonra ftp çökertilir boş bunlar

hahahahahah sen çok biliyosun galiba böyle hack olur veya olmaz ama bi başlangıç için çok iyi üstelik hack anasayfaya olur diye bişey yoktur ;) sitedeki her hangi bi açığa da hack yapılabilir içeriğini değiştirebilirsin ;)
yorum yaparken düzgün yap
yamayanlar pm ile ulaşsınlar
diğer arkadaşlarında yorumları için tşk. ederim :)

dawix

Yeni üye
18 Kas 2007
46
0
işe yarıorda çıkan sonuç çok az zaten bu yöntem bilindiğinden hackliyen hacklemiş :D:D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.