basıt phısıng /stayjer asıstan klubu

cewl

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
2,871
9
29
Merdekan

Salam eleykum

qJlrD5.jpg

Arkadaslar nasilsiniz? ben 2 hafta once askerde olan arkadasma gmailden yazdim bu gun gmailin isminin yanlis olduqunu gordum ve bana yazdi yani ben ona salam yazdim cavab ise olmlu oldu onun gmailde aktiv olduqunu anladim baska bir insanmis valla videodada gosterdim

peki ben ne soylemeye calisiyorm?

LO4LqZ.png

burdaki mantik ise kaliye ihtiyyac duyulmadan aldatma sanatini ortaya koyulmasidir: bir sahte gmail instahram sifre dorulama gmaili ile aldatama basladim mesaj iceriyinde sifreni sifirla (benim onsuz onla isim yok sadece ilham geldi :RpS_laugh::RpS_laugh: bir yannan saka bir yannan cidi yanasakda amma bu olaylar boyle yurur phising saldirilari genelde windows uzerinden yapilan saht gmail sayfasi yaradilip karsi tarafa atlar

1GkX8Y.jpg

Arkadaslar aslinda sosial medya sifre kiran proqrami yokdur ve sizin ilginizi cekiyorsa eskiden ben nasil yapip instagram sifresin kirardim deye dusunenler var bakin 2 instagram profili acardim 1nin ismini proqramci birnin ismini sade 1 insan ismi mesela kemal koyardim. Kemal profili ile 7 8 insana bu ne fotoraf deye yaip folow zamani eyer resmi varsa uzerinde biraz islemler yapip yani komik hale salip bu ne resim deye yazardim ve cavap geldiyinde 2 3 insannan cavap gelirdi onlardan yalniz 1 ya 2 sini yonlendire biliyordum ve soyluyordumki arkadasim proqramci onun dun yanindaydim onun bilgisayarinda gordum acmaka hazirlasyordu isderse hayla profili acmamis amma ben sana balantini atyim kendin bak google chromeye yapisdir ve gir bak ordanda shawova girip sifrenin gelmeyini beklerdim ve cok zamada gelirdi yani

ben asliunda sizin ilginizi cekeceyni dusunuyorm birde video bonus olmus anlamaniza gore yani kendinizi baya gelisdire bilirsiniz sosial muhendislikde ve insallah gelecek konularimda facebook heklemeye yer vereceyim beef uzerinde lokal ip siz yani insallah :RpS_rolleyes:

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=TXewF6hoMII"]https://www.youtube.com/watch?v=TXewF6hoMII[/ame]

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.