Başlıca Reset Nedenleri

fathkull

Üye
20 Haz 2009
53
0
kompresör olan bi yere git fanların tamamını bide soğutucu blockları temizle tırlardan veya sanayide mobilyacılardan lastikçilerden komresör bulabilirsin çok yakından tutmaki kapasitörlerin leyimi kopabilir anakarttaki yada ekrankartındaki ha bide unuttum bütün bunları yaptıktan sonrada olay devam ediyorsa yeterli güçte bi powersupply bul bi dene bakalım yine problem varmı eğer problem olmuyosa powerı değişince yeni bi power al ancak deneyeceğin power hala kullandığından düşük watta olmasın

Son düzenleme:

CaptainShark

Yeni üye
15 Ağu 2010
1
0
Kocaeli
Otomobilcilerde veya mobilyacilarda bulunan kompresor ler disariya verilen hava yuksek basincdadir.Buda Bilgisayardinizdaki bilesenlere zarar verebilir.Ben islemci pinlerini temizlerken 16 tane pinim bozuldu.Eger ginede kompresorlen temizlemek istiyorsaniz 30-35 cm uzakliktan temizleyiniz

Son düzenleme:

mk0618

Yeni üye
2 Haz 2010
10
0
ya arkadaslar bende gta 4 yukledım ama socıal klup geldıqınde play dıyorum acılmıyo oyun benı bı sıteye yonlendırıyo yardımcı olursanız cok sevınırım

liber1976

Yeni üye
1 Kas 2010
2
0
arkadaşlar bilgisayarın reset atmasının en byük sebeplerden biride anakartta kapasitör(kondansatör) şimesi anakartınızı açarsanız göreceksiniz bu durm güç kaynağında da kondansatör şişmesi olduğunda olmaktadır eğerki anakartınızda kondansatör şişmesi varasa o kondansatörleri 1 tl ye alarak değiştirebilirsiniz

spinoza78

Yeni üye
18 Eyl 2010
23
0
bilgi için sagol bir hack sitesinde hack bilgisi dısında pc içn yararlı bilgiler verilmesi güzel :)

TURKSTFN

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Nis 2013
23,056
1
Yararlı olmuş benim bildiklerimden çok daha fazlası varmış
Teşekkür ederim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.