bat dosyası oluşturmak

asi-genc

Yeni üye
19 Ocak 2007
40
0
s.a arkadaşlar
ben küçük bir anti-virüs programı yazacagım
sadece bellek virüslerini silmek için

biraz yardıma ihtiyacım war vb de regedit defterine müdale etmek mümkünmü bilmiyorum onun için sizlerden HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Advanced\Folder\Hidden\SHOWALL

bu kısımda sağ taraftan CheckedValue kısmını silip sonra yeniden aynı isimle Dword olarak ekleyip değer olarak da 1 atayan bat dosyası istiyorum

aslında istegim bat dosyası değil bana regedit defterinde nsl değişiklik yapacagımı öğretmeniz
yardım eden herhese teşekürler

8 Tem 2008
130
5
VAN
valla geçenloerde huseyin sercan anlattı bana ama inanki aklımda kalmadı
dur ben senin konunun linkini huseyinsercan'a yollayayım
o sana yardımcı olsun :)

28 Mar 2008
118
8
kardeş sen bu bahsettiğin işlemi regeditten yap..
daha sonra sağ üst tarafta dosya/ver işlemini uygula windows sana kayıt dosyasını versin...

problem devam ederse THT yardım merkezine konu aç ordan yardım gelir...

saygılarımla...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.