bat dosyası yapımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

asi-genc

Yeni üye
19 Ocak 2007
40
0
slm arkadaşlar küçük bir sorum olacak
regedit defterinde yaptıgımız değişiklikleri daha kolay bir şekilde yapılması için aynı işlemi yapacak bat dosyası nasıl oluşturuluyor

bir çok sitede gördüm regeditten fazla anlamayanlar için o andaki istege göre bat dosyaları oluşturuyorlar
bu dosyaların mantıgı nedir yardımcı olurmusunuz

şimdiden tüm ark. teşekürler

bad4225

Katılımcı Üye
12 Kas 2007
425
9
komutları yazarsın .bat diye jkaydedersin komutları otomatık olarak işleme sokar hangi işlem için lazım onu yazsan konutları verirdim sana

asi-genc

Yeni üye
19 Ocak 2007
40
0
mesela regedit ten tıkladıgım anda giriş sayfası değişecek ama ben bunun bad dosyasını değil kolarının nasıl yazıldıgını öğrenmek ve başka regedit ile işim oldugunda kendi dosyamı oluşturabilmek istiyorum yardımın içöinde tekrar saol

by.krm

Yeni üye
12 Nis 2008
30
0
.bat

ark bak sımdı onun ıcın en onemlı olan not defterı gerısınıde admınden ıste
ben bılıyom ama yenı ogrendım

experiment0258

Yeni üye
15 Nis 2008
25
1
Herkezs En İyisini Yapıyor
splash.jpg

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.