Bazen Öyle Biri Çıkar ki...

3333

Emektar
27 Ara 2005
3,212
47
Little Town.
Bazen Öyle Biri Çıkar ki...
Bazen öyle birisi çıkar ki karşınıza* öyle bir zamanda girer ki hayatınıza* daha önceki ilişkilerinizde yaşadığınız tüm olumsuzlukları unutturur birden. Ne kadar korusanız da kendinizi bir kez daha acı cekmemek için* karşı koyamazsınız duygularınıza. Çok fazla direnmez ve bütün kapılarınızı açarsınız ona. Ve hadi dersiniz "Gel içeri* gel ve aşkını ispatla bana ". Her şeye rağmen gerçekten sevmeye ve sevilmeye* aşkın varlığına tekrar inanabilmek için ihtiyacınız vardır buna.

Bu kez her şey çok guzel olacaktır.

Beklediğiniz insanın o olduğuna emin olmasanız bile* öyle olmasını istediğiniz için buna kendinizi inandırmışsınızdır bir kere. Tüm cana yakınlığı* güzelliği* sempatisi ve sevgi dolu görünüşüyle gelir ve girer sevgiyle açtığınız kapıdan içeriye.
Onunla yeniden her şey çok güzeldir işte. Sevdiğiniz zaman tam seversiniz çünkü siz. Sizin sevginizin sınırı yoktur ve hiç bir zaman olmamalıdır. . Ya heptir ya hiçtir felsefeniz.

Ölmek var Dönmek yoktur.

Var oluşunuzun nedenidir sevgi. Hayatınıza girmesine izin verdikten sonra ondan başka hiçbir şey önemli değildir sizin için. Aşk kapınıza gelmiştir bir kez daha. Nereye giderseniz beraberinizde onu da götürür* gözlerinizi kapatınca onu görürsünüz.Öyle içten* yalansız ve çıkarsız sürüyordur ki ilişkiniz* bir gün bitebileceğini aklınıza getirmek istemezsiniz. Her şeyin çok güzel gitmesi* bir sonu olabileceği gerçeğini değiştirmez yine de. Sizin istediğiniz* aşkın varlığını ispatlamasıdır size. Ama onun amacı size aşkın varlığını ispat etmek değildir. Deneme yanılmayla kendisi için uygun insanı arıyordur o aslında. Ve yanılmıştır yine. Aşk için seçtiği yol sizi inciten yanlış bir yoldur ama yanılmış olsa da iyi bir insandır. Sizi kırmadan kendisinden uzaklaştırmak için * klasIk "kendinden soğutma" oyunlarını oynamaya başlar sonra. Bu oyunların sizde işe yaramayacağını anlamayacak kadar az tanımıştır sizi.Siz bilmezsiniz o oyunları. Aşka en sahici yol olarak bakanlardansınızdır siz çünkü. Aşk varsa eğer gerçektir sizin icin ya da hiç olmamıştır. Oyunları işe yaramayınca daha fazla dayanamaz ve; "hiç sevmedim seni çok çalıştım ama beceremedim. Beni anla ve affet ne olur. Aslında ne kadar istesem de kimseyi sevemiyorum" der. Yada "Cok düşündüm* sen çok iyi bir insansın* inan seni üzmek istemiyorum. Hayatım çok karışık. Bunu hak etmiyorsun ama bu aralar kendimle bir savaş veriyorum ve bu savaşta yanımda olmanı istiyorum"der.

Siz onun için hayatınızı ve geleceğinizi sorgulamaya başladığınız sırada söyler bunu hem de.
Sizin için ne kadar inandırıcı olmasa da söyledikleri* artık onu kaybetmişsinizdir bir kere yapabileceğiniz hiçbir şey yoktur. Aşkta mantık da yoktur sizin için gurur da yoktur* olmamalıdır da. Bu yüzden biraz daha gidersiniz üstüne son bir şans için. Hiç ummadığı bir anda karşısına çıkıp "Seni hala seviyorum" diye bağırabilmek için her zaman geçtiği yerlerde beklersiniz. Ama göremezsiniz. Göremedikçe ona daha cok bağlanır* uzaklaştıkça daha çok yakınlaşırsınız ona. Ama bütün gemileri yakmıştır o artık.

Önce beyninde bitirmiştir ilişkinizi* sonra da kalbinden çıkarıp atmıştır sizi. Çok uzun değil* daha bir gün önce yüzündeki o küçücük tebessümüyle sizi sevdiğini söylerken* gökyüzünden kendisi ve sizin için birer yıldız seçerek hayatınıza küçük anlamlar katan o güzel insan* hayatınızı kabusa dönüştürmüştür aniden. Birdenbire kapatır kalbinin kapılarını* yasaklar kendini size.O acımasız yüzünü gösterir bir kez daha size hayatın. Ne olduğunu anlayamazsınız. Duvara çarpmışsınızdır. Kendinize güveniniz ve bütün güzel duygular altüst olmuştur. Hatayı kendinizde aramaya başlarsınız yine. Öyle ya* eğer yanlış bir şey yapılmışsa bunu hep kendisinde arayanlardansınızdır siz. İyilik ve güzel şeyler için varsınızdır çünkü. Hatalarınızı sorgularsınız bu kez.

O size "suç sende değil* kendimle savaş veriyorum* hata bende" dese de bunu kabullenmez ve nerede yanlış yaptığınızı anlayabilmek için çırpınır durursunuz.Sonunda yine bütün hatayı kendinize yüklersiniz. O yüzden her seferinde biraz daha dikkatle ve tereddütle başlarsınız yeni ilişkinize. Bir yanınızı hep korunaklı tutarsınız. Uzun süre açmazsınız kapınızı kimseye. Ve her seferinde daha zor açarsınız kapıyı oradan içeri girmek isteyene.
 

sonprens_jan

Yeni üye
13 Eyl 2006
21
0
bunu yasayan bilir ve ne yazıkki lanet olsunki ben bunu o kadar acı cekerek yasıyorumki bitmiyor acısı... aylardır ne yasadıgını bilmeyen her gün aynı gibi boş ve anlamsız yasayan biri olup cıkıyorsunuz ve aklınızda halaaaa ve haallaaa o varken geliyor beni seviyormu *özlüyormu** cevap aslında ortadadır sadece sen anlamak istemiyorsundur..sadece sen............
 

HaniBaLL

Katılımcı Üye
18 Ağu 2006
607
2
35
Amasya
nasrettin hoca bir gün damdan düşmüş sızlanıyormuş etraftakiler koşmuş hocam isterseniz bi doktor çaıralım demişler nasrettin hoca cvp vermiş yooook bana damdan düşen çağırın beni bir o anlar. anlıyorum seni kardeşim herşey boş yediğin içtiğin boşa gidior sanki yaşamıyorsun çıldırasın geliyor ama sana şunu söleyim hayat boş takıl coş ne bir kız için değer ne de bir erkek için canını sıkmaya demesi kolay diosun şimdi inan bende unutmadım hala yıllar geçse de unuturmuyum allah bilir! onun için bence düşünmemeye bak çivi çiviyi söker !
 

HaniBaLL

Katılımcı Üye
18 Ağu 2006
607
2
35
Amasya
yaz olum sen bakma bize gerekirse pisiko gerekirse manyako ne gerekirse bağlarız :) elektirik den çakarım çok pis devre bağlarım mesela :)
 

sonprens_jan

Yeni üye
13 Eyl 2006
21
0
bagladınmı psikoya geçeriz 290 la otobanda ne yol kalır araba** yeterki girdigimde bir tarafa gelsin baş ucuma** actıgımda gözümü yanımda olsa yeter bana** ya yoksa ya yanımda acmam bir daha yoksa yanımda.

Valla öldürmeyen Allah öldürmüyor motorun canını cıkarttım risk üstüne risk alıp daldım virajlaraa öldürmüyur Allah öldürmeyince.. test edildi onayladın. Hala yasıyorum............
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.