bazı yanlış bilgileri sizlere anlatmak istiyorum ( alıntı sayfa )

sefilbilo23

Kıdemli Üye
3 Tem 2021
2,217
893
22

MERHBA BEN SEFİLBİLO23 KAZA YAPTIĞIM İÇİN YILDIRMADILAR BENİ EN SON KANIMI İLE SAVAŞACAM NEYSE FAZLA GAZA GELMEYELİM :D

ÖNCELİKLE BİLGİSAYARINIZDAKİ HATALARI DÜZELTELİM EN CAN SIKICI OLAY !

• D üzerindeki geri dönüşüm kutusu bozuk hatası​

• bazılar internet üzerinde araştıranlar var veya 2 3 yerlerde bizim THT de aynı hatayı yapanlar bile oldu şimdi sizlere basit ama etkili yoları size anlatmak istiyorum​

• öncelikle öncelikle geri dönüşüm kutusuna bişey silerken şu hatayı alıyoruz​

• bu hata nerde sebep olabilir ya fazla dosya attığınız da yada üst üste dosya sildiğinizde hata meydana gelir şimdi sizlere alıntı da aldığım bir site göstermek istiyorum

ALINTI !!!​

aşağıdaki adımları deneyin
Windows tuşu + S tuşlarına basın, CMD yazın Komut İstemi'ne sağ tıklayarak ''Yönetici olarak çalıştır'' . Açılan pencereye aşağıdaki komutları sırasıyla girerek ENTER tuşuna basınız.
DISM.exe /Online /Cleanup-image /Scanhealth
DISM.exe /Online /Cleanup-image /Restorehealth
tekrar cmd yönetici olarak açın ve
SFC /SCANNOW
yazıp ENTER tuşuna basınız. Sistem taraması %100 olunca bilgisayarınızı yeniden başlatarak güncelleştirmeyi yeniden yüklemeyi deneyin
Sorunun devam etmesi durumunda;

BURADA yer alan dosyayı masaüstüne indirip, sıkıştırılmış dosyadan çıkartınız. Çıkarttığınız Allupdate.bat dosyasına sağ tıklayarak ''Yönetici olarak çalıştır'' seçeneği ile çalıştırınız. İşlem tamamlanıp, DOS ekranı kapandıktan sonra test ediniz

• VERDİĞİ BİLGİ BAZILAR DOĞRU BAZILAR YANLIŞ CÜMLE'LER İCERİYOR BUNUN DOĞRU YOLU ŞU​

• D DİSKİ VEYA C DİSKİİ ÖZELİKLE D DİSKİ DE BULUNAN DOSYALARI GİZLİKLDEN CIKARTIN ORDA NE VARSA NE YOKSA BİÇİMLETİN EĞER ÖNEMLİ DOSYALAR 10GB ÜSTÜ VERİLERİNİZ VARSA ÜZÜLEREK SÖYLİCEĞİM Kİ HEPSİNİ SIFIRLATMANIZ GEREK​

• DAHA SONRA DENEME OLARAK KLASÖR DE Bİ DOSYA OLUŞTURUN YADA HER HANGİ Bİ DOSYA İNDİRİN VE GÖRECEKSİNİZ Kİ SORUN ORTALIKTA KALKMIŞ OLUR​

BAZI FORUM DA HALA ÇÖZÜLEMEMİŞ HATA VE BUNLARIN Bİ SÜRÜ WEB SİTELER DE AYNI HATAYI ÇÖZÜLMEMİŞ VE İÇİNDE NE YAZIK Kİ BİZİM THT DE BULUNUYOR :(

Geri dönüşüm kutusu bozuk
Geri Dönüşüm Kutusu Bozuk Hatasının Çözümü - Kaynakkod.net
Geri dönüşüm kutusu Bozuk hatası ve çözümü
https://www.turkhackteam.org/konular/geri-donusum-kutusu-bozuk-iletisine-cozum.686591/

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.